24-pay-mark Created with Sketch.

Буратіно

від 0 грн.
Обрати подію

Про події


Найкращий подарунок для маленьких глядачів — це, звичайно, нова казка, а якщо вона така заводна і весела, як улюблена всіма історія про Буратіно, то такий подарунок запам'ятається надовго!

Одеський театр ляльок дарує справжнє свято своїм маленьким глядачам та їхнім батькам Прем'єру! Бу-ра-ти-но. Переконані, що її із захопленням подивляться і діти, і їхні батьки, адже добре пам'ятають і саму казку, і яскраву музику О.Рибнікова ще з часів свого дитинства.

Легковажний Буратіно замість того, щоб йти до школи, потрапляє на виставу лялькового театру і тут починаються його пригоди: він стає учасником бійки, ледь не гине від руки жорстокого Карабаса-Барабаса, стає жертвою шахраїв — Лисиці Аліси та Кота Базіліо, знайомиться з мудрою черепахою. Тартіло, заводить нових друзів. На шляху Буратіно чекає багато труднощів і випробувань, адже багато хто хоче скористатися його дитячою наївністю та вірою у дива. Проте, зрештою, саме ці якості помножені на винахідливість допомагають йому отримати чарівний золотий ключик і відкрити потайні двері за якими героїв чекає… Ну, а якщо ви вже трохи забули цей з дитинства відомий сюжет, то чекаємо на вас та ваших дітей на прем'єрі вистави "Буратіно" в Одеському театрі ляльок.

Перелік подій