24-pay-mark Created with Sketch.
від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на спектакль «С@BA.KA» в Одесі?

1. П'єса Валентина Красногорова з успіхом ставилася в різних куточках світу.
2. «Собака» - це унікальне і в той же час неоднозначне твір.
3. Вистава змусить задуматися над сьогоденням і, можливо, переоцінити минуле.

Драматичний спектакль «Собака» в Одесі.

Російський театр ставить непросту і незвичайну п'єсу Валентина Красногорова «Собака». Всього три дійові особи і при цьому - неймовірно глибоке змістове наповнення. Драматична постановка багаторазово ставилася на сценах світових театрів і завоювала широке визнання публіки. Приходьте, ніхто не залишиться байдужим

Постановка С@BA.KA: в пошуках людської доброти.

Герої п'єси - Чоловік, Жінка і Щеня Булька. Чоловік призводить собаку в приймач тварин, щоб ... позбутися від одного. Так, таке життя: потрібно робити вибір між роботою і вихованцем. Графік не дозволяє чоловікові займатися щеням. І єдиний вихід для нього - залишити собаку в пункті прийому. Але ж цуценя там присплять ...

Окрема емоційна лінія у виставі - взаємини Чоловіки і Жінки. Він уособлює собою людини на роздоріжжі, чия добра душа не може спокійно змиритися з важким рішенням. Вона - жорстка, непривітна ... нещасна?

Це спектакль про доленосні зустрічі і непростих людських стосунках. Постановка змушує багато в своєму житті переоцінити і задуматися: а чи так добре ми знаємо самі себе?

Режисер Говард Фішман про п'єсу Валентина Красногорова: «Без сумніву, це важка п'єса - колючий і тонка, лякає і неоднозначна».

Перелік подій