Шампань-експрес шоу

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Шампань-Експрес Шоу – новорічна казка для дорослих!

Шампань-Експрес шоу - це найдивовижніша новорічна вечірка з усіх, на котрих Ви побували. Експрес, котрий не рухається, але для того, хто зайшов всередину, починається подорож у часі, пасажири різних епох оживають, а Ви стаєте свідком і навіть співучасником усіх чарівних перевтілень і подій!!! Едіт Піаф, Чарлі Чаплін, Мерілін Монро…

З Вами відбудеться шістнадцять історій, і все це зі смаком шампанського і смаколиків від ресторану. На Вас чекають більше тридцяти відомих акторів, музикантів, поетів, танцюристів, циркачів…

Екслюзивом шоу стане зіркове купе, де у різні дні ви зможете зустріти когось із відомих зірок, таких як Юрій Рибчинський, Павло Зібров, Вікторія Васалатій, Діма Коляденко… і з ними поспілкуватись, і навіть випити келих ігристого.

А почнеться все на пероні в теплій компанії з глінтвейном і артистами. У цьому місці, у цьому місті, та й мабуть ніде, такого дійства ще не було. І невідомо, чи ще буде. Невже Ви погодитеся це пропустити?

20, 21, 22, 23 грудня 2017 в Музеї залізничного транспорту. Великі купе, більше схожі на готельні номери Австро-Угорщини, а найстарший - 1910 года випуску!

Вікове обмеження: 18+

Початок: 18:00 і 19.00 год.

Тривалість шоу: 2 години

Пригощає ресторан "За двома зайцями"

Перелік подій