Чарівна казка

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на шоу "Чарівна казка"?

1. Допомогти Дідові Морозу і Снігуроньці врятувати Новий рік.
2. Там будуть справжні фокуси.
3. Побачити учасників талант-шоу СТБ.

Новорічні свята – це час, коли відбуваються найнеймовірніші речі! Час дива, перетворень та справжньої магії. Саме під Новий рік ми віримо, що збудуться наші найзаповітніші мрії та сподівання. Це час, коли до нашого дому приходить казка.

Новорічне шоу «Чарівна казка» не залишить байдужим жодного глядача. Ані малого, ані дорослого.

Дід Мороз та Снігуронька, як завжди поспішають до своїх маленьких друзів, щоб влаштувати незабутнє новорічне дійство. Разом з ними до діток поспішає Дядечко Тік-Так – неперевершений маг та чарівник. У нього в арсеналі велика кількість фокусів. Проте, відбувається непередбачене.

У справу втручається Тітонька Естелла та її племінничок Берті. Вони замислили відмінити Новий Рік. Берті не хоче, щоб разом з новим роком настав ще й новий семестр, адже знов доведеться йти до школи.

Отож, вони крадуть ключик від Чарівного Новорічного годинника і він зупиняється. У Дядечки Тік-Така, Діда Мороза та Снігуроньки лишається дуже мало часу, щоб повернути ключик та завести годинник.

Тож ви дізнаєтеся… чи зможе ДядечкоТік-Так своєю магією врятувати Новий рік.

Всі виконавці чарівної казки – професійні актори: у ролі дядечки Тік-Така – ілюзіоніст Артем Моїсеєнко, учасник проекту «Україна має талант», член міжнародної спільноти ілюзіоністів (IMS USA); у ролі Снігуроньки – неперевершена Олена Михайлова, учасниця проекту «Х-фактор».

Малюкам до 5-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого).

Перелік подій