24-pay-mark Created with Sketch.

Євген Чебатков

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Євген Чебатков у Одесі! 1 серпня концертом в Одеській обласній філармонії завершиться перший український міні-тур популярного стендап-коміка Євгена Чебаткова.

Чому варто піти на концерт Євгена Чебаткова в Одесі?

  1. Гумор для тих, хто цінує інтелектуальні й дотепні жарти.
  2. Невимушена манера виступів артиста.
  3. Цікаве й веселе спілкування з автором на усі можливі теми.

Концерт Євгена Чебаткова в Одесі

1 серпня запрошуємо вас до Одеської обласної філармонії на великий концерт відомого стендап-коміка Євгена Чебаткова! До Одеси артист завітає в рамках свого першого міні-туру Україною. Виступ на березі Чорного моря стане заключним в турі. Тож у Євгена буде чимало вражень від попередніх концертів. І він обов’язково з вами поділиться!

Особлива програма з найкращих жартів та новинок від талановитого стендап-коміка Євгена Чебаткова на сцені Одеської філармонії

Євген Чебатков – популярний і талановитий стендап-комік. Серед інших амплуа, у яких Євген успішно реалізувався, – телеведучий, актор, хіп-хоп виконавець. Чебатков озвучує Леонардно у мультсеріалі «Черепашки ніндзя: повстання» на Nickelodeon та є учасником проєктів Labelcom і шоу StandUp, ведучим популярного підкасту «Історія на ніч».

Протягом останніх двох років артист вийшов на якісно новий рівень, презентувавши дві сольні програми: «Без панцира» та «Виходь з кімнати».

Євген жартує на усі можливі теми, що цікавлять сучасне суспільство: дитинство й відносини з батьками, політка й особливості менталітету різних національностей. До зустрічі на концерті!

Де купити квитки на концерт Євгена Чебаткова в Одесі?

Замовити квитки на концерт Євгена Чебаткова в Одесі можна на сайті Concert.ua онлайн.

Перелік подій