Чеховфест

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто відвідати "Чеховфест"?

1. Побачити 11 яскравих і глибоких вистав.
2. У цьому році фестиваль святкує своє п'ятиріччя.
3. Відчути себе справжнім театралом!


Ось уже вшосте в Сумах пройде "Чеховфест"!

З 21 по 31 березня жителі міста зможуть відвідати 11 неймовірних вистав, серед яких більшість привезені театрами з інших міст (Львів, Київ, Одеса і т.д.).

А відкриє фестиваль блискуча Ада Роговцева! Актриса грає у виставі "Свідоцтво про життя" по власній книзі, а режисером постановки є її дочка Катя Степанкова.

Також у роботі задіяна ціла плеяда чудових артистів, які віртуозно втілять незабутні образи реальних людей, як знаменитих, так і невідомих.

23 березня на сумчан чекає виступ Київського академічного молодого театру з веселою комедією "Потрібні брехуни".

25 березня стане подарунком для поціновувачів знайомих класичних п'єс, адже Львівським академічним театром естрадних мініатюр буде представлений "Гамлет". Цей спектакль однозначною став сенсацією театрального сезону 2017 року.

29 березня сумчани побачать "Солодку Дарусю" від Івано-Франківського музично-драматичного театру. За 10 років існування постановка збирала аншлаги по всьому світу: в Чикаго, Оттаві, Філадельфії, Нью-Йорку, Торонто, Монреалі, Римі та Мюнхені!

А закриватиме фестиваль 2018 року Національний академічний театр імені І. Франка виставою "Незрівнянна" з Анатолієм Хостікоєвим та Ольгою Сумською. Це буде неймовірно цікаво!

Чекаємо на вас!

Перелік подій