24-pay-mark Created with Sketch.

Чемний Я. Частина 2. Країна талантів

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Нарешті! Нарешті! Новий рік настає!

Усі діти готуються до свята, прикрашають ялинку, очікують на Дідуся Мороза та Снігуроньку. Та цього року так багато надійшло листів з побажаннями, що Дідусь ледве встигає підготуватися і йому дуже-дуже потрібні чарівні та веселі помічники. Тож, було оголошено конкурс на найкращого помічника!

От і наші славетні посіпаки Кевін та Вікі вирішили і цього року вирушити у подорож на своєму літаку Іл-86 до Дідуся Мороза та позмагатися за звання «Найталановитішого помічника».

Вас очікує весела новорічна пригода, яка також навчає діточок дружності та доводить те, що абсолютно кожна дитина унікальна та в чомусь обов’язково талановита! А наша ненька Україна – справжня країна талантів!

Встигніть придбати свій щасливий квиток на зустріч до Дідуся Мороза!

Наш екіпаж чекає саме на вас, а Дідусь Мороз зі Снігуронькою порадують усіх смачними подарунками!

На вас очікує найоригінальніша інтерактивно-розважальна вистава в Києві на борту літака Іл-86, а також фокуси, дресировані собачки, ростові ляльки, аквагрим для всіх діточок, солодкі подарунки, пам’ятні сувеніри, пряма відео-трансляція вистави у салоні для батьків, багато позитиву, гарного настрою та несподіваних сюрпризів.

Кожен квиток також дає право на безкоштовне відвідування Державного музею авіації.

Кожен гість зможе зробити фото на пам'ять за штурвалом літака, а також фото з улюбленими героями та Дідусем Морозом зі Снігуронькою.

Перелік подій