Чорний квадрат

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Дехто вважає, що театр – це не для всіх, що театр зараз не в моді? О, та вони просто не бачили вистав трупи «Чорного квадрату»! Ось де ідеї випереджають час, підіймаються найактуальніші теми і вирує життя. Знайомтеся: театр-студія імпровізації «Чорний квадрат»!

Колектив вже має величезну армію відданих шанувальників, що жартівливо (а, може, й ні) називають себе «квадратозалежними». Підкорення нових вершин та освоєння ширших просторів людської свідомості триває постійно. Часу на затримки й паузи немає: глядач чекає, вимагає й поспішає на кожен новий спектакль. Квитки буквально змітають мисливці на неповторний, єдиний в Україні імпровіз-продукт для спокушеного глядача.

І далі буде логічно розказати, що головною «фішкою» екстремально популярного зараз театру є майстерна імпровізація. Завдяки цьому будь-яка вистава стає аутентичною, унікальною. В репертуарі «Чорного квадрату» є все, чого бажає душа: ліричні комедії й драми, спектаклі-бесіди в форматі stand-up монологу, а також… можна довго продовжувати. Лишень у квітні ми отримали від театру такі прем’єри: «Дві смужки або Подвійна суцільна кохання», «Легкий спосіб зрубати бабло», «Небо в алмазах або до глядача задом».

«Чорний квадрат» розповідає про життя, про нас з вами – цинічних, еротичних, кмітливих і дурних, сексуальних і не дуже. Ви ще не бачили жодної постановки? То саме час виправити це! Приходьте!

Перелік подій