Чорний квадрат. Sexуальне чтиво

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Єдине в Україні імпровізаційне шоу. Жива гра, яка перетворюється в новий і неповторний твір, створений прямо на сцені на очах у глядачів за їх участю.

Відверто і легко про сокровенне, про відносини, про любов, про секс.

Розбурхують всіх ситуації, розмови по душам, наповнені жартами і гумором.

Глядачі задають ситуації і ролі, а актори реалізують ідею.

«Зоряні гості» і глядачі беруть участь в імпровізації на сцені нарівні з акторами.

Кожен наступний спектакль - це інтрига, кожен новий гість - сюрприз, але все разом - це гарантований вечір в приємній компанії.

Серед відвідали вистави актори, телеведучі, музиканти, співаки, танцюристи, спортсмени, політики і багато інших.

Учасниками імпровізацій побували: телеведучі Олександр Педан, В'ячеслав Соломка, Іван Городецький, Ігор Посипайко та Микита Добринін, екс-солістки групи «Real O» Ліна Міцукі та Яна Соломко, учасниці дуету «Анна-Марія», володар титулу «Найсильніша людина світу »Василь Вірастюк, телеведуча Роза Аль-Намрі, шоумен Андрій Джеджула, коміки Микола Атанов і Андрій Колмачевскій, актриси Олеся Власенко, Ірина сопонару, Катерина Колесник і Юлія Гаврилова, радіоведучі Слава Дьомін та Олег Дмитрієв, переможець телешоу« Голос країни »Павло Т баків, вокалісти Арсен Мірзоян, Лаліка, Володимир Дантес і Юлія Кавтарадзе, танцюрист і співак Амадор Лопес, кулінарний експерт Вінченцо Барба, дизайнер Жан Гріцфельдт і багато інших.

Вперше в Україні глядачам пропонується аналог Бродвейских легендарних імпровізаційних шоу. Історія цього жанру налічує більше 50-ти років. З 80-их років імпровізація стала самим популярним і затребуваним театральним жанром в США. І ось те, про що ми чули і бачили в кіно, з'явилося в Києві.

Живіть разом з нами, грайте разом з нами, - і все у нас буде добре!

Перелік подій