Чоловічий рід, однина

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Чоловічий рід, однина"?

1. Подивитися дуже новорічну виставу і заразитися її настроєм.
2. Від душі посміятися!
3. Переконатися в силі материнської любові.

Швидше лови момент і бери квитки. Чекаємо на тебе в театрі Браво!

"Чоловічий рід, однина" (або "Не вір очам своїм") - спектакль Драматичного театру "Браво". В основі постановки - блискучий твір Моріса Ласега і Жан-Жака Брікера, відомих французьких письменників.

Це справжній спектакль-свято. Напевно, саме тому в глядачів він викликає міцні асоціації з Новим роком. Постановка сповнена гумором та дотепами. А значить просто призначена для тих, кого замучила передсвяткова хандра і кому потрібне "щеплення" хороших емоцій. Легка комедія положень миттю підійме настрій! Смачні жарти і відмінні акторські образи змусять вас забути про все на світі на дві дії.

Отже, сюжет спектаклю досить неймовірний. Імпозантний чоловік у літах Френк Хардер - полковник американської армії. Хто б міг подумати, що він - трансвестит і мати молодого француза на ім'я Луї. Френк змінив ім'я, місце проживання і навіть стать, але материнський інстинкт вабить його назад до Франції.

Але як же відреагують на такий екстравагантний вчинок Марії-Луїзи (Френка) її екс-чоловік, близька подруга і син? Інтрига розкриється під час вистави.

Фарс, прагнення до мрії, бажання кохати і бути коханим, безумства навколишнього світу... У цій постановці - всього вдосталь! Приходьте - буде неймовірно смішно, цікаво і незвично!

Перелік подій