24-pay-mark Created with Sketch.

Чоловік для Памели

-
Відгуків немає
від 200 ₴
80 хв.
від 200 ₴
Обрати подію

Чому варто піти у театр на виставу «Чоловік для Памели» в Одесі?

  1. Одеська прем’єра популярної американської комедії.
  2. Незвичайний та непередбачуваний сюжет.
  3. Колоритний образ головної героїні.

Спектакль «Чоловік для Памели» в Одесі

«Чоловік для Памели» – ексцентрична комедія за п’єсою американського драматурга Джона Патріка. Вперше побачити її одесити зможуть саме в Одеському академічному драматичному театрі. Професійна робота режисера та неперевершена гра акторів подарують незабутні враження. Не пропустіть!

Шалені пригоди, неординарні вчинки та ще багато цікавого у виставі Одеського драмтеатру

Головна героїня історії – заповзята та енергійна Памела Кронкі, яку можна впевнено назвати найбезжурнішою бабусею в Америці. Чого тільки навколо неї не відбувається! По кімнаті раптом починає гуляти привид крадія свиней та мисливці за спадщиною; «відроджується» померлий кіт; у пошуках другої половинки з’являється харизматичний футболіст. А тут іще й цей підстаркуватий і дуже дивний капітан… Як бачите, сумно точно не буде! Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Чоловік для Памели» в Одесі?

Замовляйте квитки онлайн на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату