Christmas Jazz Songs. Louis Armstrong, Ella Fitzgerald

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Pavel Ignatyev Quartet, Анян Удогво і Кемі Оке виконають для вас Christmas Jazz Songs у рамках програми Louis Armstrong & Ella Fitzgerald.

У цей вечір прозвучить особливий, новорічний джаз. Ви почуєте твори неповторного Луї Армстронга і однієї з найкращих вокалісток в історії джазової музики Елли Джейн Фіцджеральд.

"Пані Ніксон і я розділяємо горе мільйонів американців у зв'язку зі смертю Луї Армстронга. Він був одним з творців американського мистецтва. Людина яскравої індивідуальності, Армстронг завоював всесвітню популярність. Його блискучий талант і благородство збагатили наше духовне життя, зробили його більш насиченим", - президент США, Richard Milhous Nixon

Луї Армстронг - джазовий трубач, який не потребує представлення, його ім'я знайоме кожному. Саме він, поряд з Дюком Еллінгтоном, Чарлі Паркером, Майлсом Дейвісом і Джоном Колтрейном здійснив найбільший вплив на розвиток джазу і зробив багато для його популяризації в усьому світі.

Елла Фіцджеральд - не просто джазова вокалістка, Елла - це ім'я «першої леді джазу». За кандидатуру Елли на звання «Кращої співачки світу» проголосували Армстронг, Гудмен, Еллінгтон, Пітерсон. На питання, кого представити до цього звання, Френк Сінатра відповів: «Навіщо ви питаєте, звичайно ж, Еллу». Кросбі сказав: «Тільки вона! Не важливо з кого вибирати - чоловіків, жінок або дітей...».

Два знакових імені у світі джазу. Елла Фіцджеральд і Луї Армстронг випустили три спільних студійні альбоми на студії Verve, два з них складалися з джазових стандартів.


Перелік подій