24-pay-mark Created with Sketch.

Christmas Jazz Songs

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Напередодні Нового Року Marco Concert запрошує вас на вечори новорічного джазу. 29 і 30 грудня Ruslan Egorov Quartet і Moon'que String Quartet виконають програму Christmas Jazz Songs.

Квартет Руслана Єгорова об'єднав в собі кращих джазових музикантів України. Залишаючись вірними традиціям, вони аранжують класичні джазові твори під своє оригінальне виконання. Колектив також створює авторську музику. У 2017 році вийшов їх перший альбом - «Once in Chestnut Town». А до Нового року колектив підготував шанувальникам джазу справжній подарунок - виходить їх другий сольний альбом із символічною назвою "Сhristmas Songs". Презентація альбому відбудеться в рамках програми "Christmas Jazz Songs" 29 і 30 грудня в Будинку Архітектора.

Кожен з учасників квартету - унікальний музикант з багатою історією і послужним списком:

Руслан Єгоров (клавішні, вокал) - учасник багатьох джазових проектів, виступав на фестивалі-конкурсі «Додж» (номінація "Кращий джазовий вокал"), Alfa Jazz, Chernigiv Jazz Open.

Дмитро «Бобін» Александров (тенор-саксофон, альт-саксофон, сопрано) - грав з багатьма українськими і зарубіжними джазменами, серед яких Ренді Брекер, Кертіс Фуллер, Грегорі Портер, Марк Соскін.

Микола Кістеньов (контрабас, бас-гітара) - крім квартету Руслана Єгорова працює в музичних колективах Pianoboy Дмитра Шурова, Urban Gypsy, проект Івана Дорна dornabanda і з дуетом Anna-Maria.

Павло Галицький (барабани) - за час кар'єри Павло грав у трьох десятках проектів разом з українськими і зарубіжними джазменами, брав участь в фестивалях Alfa Jazz Fest, Jazz In Kiev, Koktebel Jazz Fest.

Разом з Квартетом Руслана Єгорова на сцені виступить струнний квартет Moon'que, який об'єднав в собі талановитих струнників України. Колектив не боїться експериментів зі стилями - в їхньому репертуарі є і класичні твори епохи бароко, і кавер-версії відомих композицій в авторському аранжуванні.

До складу Moon'que входять:

Анна Фролова (скрипка) - випускниця Київської консерваторії і лауреат міжнародних конкурсів. Працює в Національному камерному оркестрі України. За час своєї кар'єри встигла попрацювати з видатними диригентами, включаючи Дмитра Яблонського і Фархада Бадалбейлі.

Євген Суховой (скрипка) - в активі Євгена диплом Київської консерваторії, ряд премій міжнародних конкурсів, співпраця з безліччю українських артистів (групою «Океан Ельзи», Тіною Кароль, Сергієм Бабкіним та іншими), а також участь в проекті «Голос». Працює в камерному оркестрі «Віртуози Києва»

Катерина Супрун (альт) - випускниця Київської консерваторії, лауреат Національної премії імені Левка Ревуцького та солістка Національного ансамблю солістів «Київська Камерата». Співпрацює з ансамблем сучасної музики «SED Contra», оркестрами «New Era Orchestra» та «Віртуози Києва», а також з Молодим театром.

Ольга Дрига (віолончель) - закінчила Київську консерваторію. Лауреат престижних премій і учасниця міжнародних фестивалів в різних країнах Європи. Брала участь в театральних постановках київського театру російської драми ім. Лесі Українки. Співпрацювала з відомими диригентами України, Італії, Румунії, Молдови, Росії та Лівану.


Перелік подій