24-pay-mark Created with Sketch.

Christmas Stories. Різдвяний концерт

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Christmas Stories. Різдвяний концерт у Львові! Чекаємо на вас 2022-01-03 в 19:30 на локації Львівський театр опери та балету, Львів.
Ви можете придбати квитки на Christmas Stories. Різдвяний концерт на Concert.ua онлайн.Подія, що гарантовано стане нашою новою теплою різдвяною історією! Запрошуємо Вас 3 січня 2022 року на головний концерт зимових свят у Львівській опері – CHRISTMAS STORIES! Початок о 16:30 і 19:30.

Пропонуємо найкращий спосіб об’єднати дорогих серцю людей разом і подарувати їм незабутні враження та спільні яскраві спогади. Адже радістю так легко ділитися! Відвідайте грандіозний вечір улюблених різдвяно-новорічних хітів!

В розкішній атмосфері Львівської національної опери є все для ідеального вечора разом з CHRISTMAS STORIES: вишукана червона доріжка, вражаюче світлове шоу та захопливе живе виконання під супровід LeoBand Orchestra під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України - Миколи Орача.

Солісти святкового вечора - витончений Павло Ільницький та оригінальна і неповторна Юлія Швед.

Але які ж святкування без колядок? Поряд із відомими світовими композиціями у найнесподіваніших звучаннях, артисти також заспівають традиційні українські колядки. Тож наспівуватимемо разом! Пориньте разом із нами у магію найбільш незабутнього свята року та проведіть його так, як Ви давно мріяли.

Концерти будуть організовані із дотриманням карантинних норм МОЗ, чинних на час їхнього проведення.

Перелік подій