24-pay-mark Created with Sketch.

Циганка Аза

від 120 ₴
Обрати подію
Спектакль «Циганка Аза» у Дніпрі відбудеться в Дніпровському національному театрі Т.Г. Шевченка.

Чому варто піти у театр на виставу «Циганка Аза» у Дніпрі?

  1. Драматична вистава з національним колоритом.
  2. Блискуче акторське виконання.
  3. Вир емоцій, що затягне кожного глядача.

Спектакль «Циганка Аза» у Дніпрі

Драматична вистава створена за мотивами п’єси видатного українського письменника і драматурга Михайла Старицького. У складі творчої групи:
  • режисерка-постановниця, заслужена артистка України Оксана Петровська;
  • диригент, заслужений діяч мистецтв України Юрій Бєднік;
  • хореограф, заслужений діяч мистецтв України Олексій Коваленко;
  • художниці Тетяна Котенко, Вікторія Алхімова-Котова.

Шалені пристрасті на сцені Театру ім. Т.Г. Шевченка

Прем’єра спектаклю «Циганка Аза» відбулась 22 жовтня 2021 року. Це неймовірно емоційна та сповнена щирих переживань робота, в якій розкриваються особливості двох національних характерів – українського та циганського. У центрі – історія кохання цигана Василя та українки Галі, на шляху яких стає спокусниця-красуня Аза. А з нею з’являються чорні почуття ревнощів та зрада. Тож чи щасливим виявиться це кохання – питання риторичне. У виставі звучать циганські романси та українські пісні. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Циганка Аза» у Дніпрі?

Ви завжди можете оформити квитки онлайн за допомогою сервісу Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09 березня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 09 березня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати