24-pay-mark Created with Sketch.

Цирк на воді. Вотерленд

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

ЦИРК НА ВОДІ - ЦЕ НЕ ПРОСТО циркова програма!

Це чудовий водоспад емоцій, в який ви поринете з головою! Складні, дуже небезпечні циркові номери. Красиві, дизайнерські, яскраві костюми. Креативне рішення режисера! Феєричне шоу для всієї родини.

Сучасне обладнання. 20-метрові фонтани, басейн з 170-ма тоннами води, світлові та звукові ефекти, лід екрани - шоу оснащені останніми новинками техніки.

Унікальний в своєму роді манеж-трансформер, змінює звичний цирковий килим на водну гладь, ставить під купол цирку тисячі фонтанів світяться перекидаючи тонни казкового дощу, занурюючи тим самим артистів в дивовижну атмосферу, заворожує дух як дітей, так і дорослих!

Тут вас зустрінуть чарівні русалки і підкорять ваше серце своїм незабутнім польотом під купол цирку! Ви познайомитеся з незграбним ведмедиком-боцманом, чарівними морськими котиками і потрапите на піратський корабель. Своїми унікальними трюками вас здивують екзотичні тварини! Ви станете свідком боротьби алігатора з людиною на суші і під водою, а зірки, що відбиваються в воді, розкажуть Вам дивовижну історію кохання між небом і землею! І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ! АКВА-балет і лазерне шоу, яке підкорить вашу уяву!

Приходьте, насолоджуйтеся і дивуйтеся! «ЦИРК НА ВОДІ» чекає на вас!

Перелік подій