CIRQUE DU SOLEIL. CRYSTAL

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Цирк дю Солей з грандіозною шоу-програмою CRYSTAL у Києві.

Чому варто піти на льодове шоу Cirque du Soleil CRYSTAL?

1. Цирк дю Солей у Києві – це зустріч з найяскравішим цирковим колективом світу.
2. Шоу Crystal Cirque du Soleil – вершина акробатичного мистецтва та постановки, які перехоплюють дух.
3. Складно вигадати більш захопливе дозвілля для всієї родини.

Прем'єра шоу Крістал цирку du Soleil у Палаці Спорту

З 13 до 16 лютого – відомий Cirque du Soleil у Києві! На сцені Палацу Спорту знаменитий колектив представить масштабне льодове шоу Crystal. Невагомі піруети фігуристів, неймовірна грація, захопливі акробатичні трюки та величне сяйво льоду – все це Цирк дю Солей Крістал. Не пропустіть!

Гастролі Цирку дю Солей – це завжди масштабна подія, що збирає тисячі глядачів у всьому світі. І щоб побувати на льодовому шоу Cirque du Soleil, квитки рекомендуємо купувати вже сьогодні.

Шоу Crystal – нова програма цирку, презентована в травні 2019. На глядачів чекає незабутня подорож у компанії чарівної головної героїні шоу та більше 40 талановитих артистів. Красива музика, приголомшливі візуальні ефекти, професійні постановки трюків зроблять ваше відвідування Цирку дю Солей у Києві 2020 незабутнім.

Приходьте всією родиною та насолодіться шоу Цирку дю Солей, тривалість якого – приблизно 2,5 годин з антрактом.

Де купити квитки на шоу Cirque du Soleil Crystal?

Замовити квитки прямо зараз і забезпечити собі кращі місця в залі ви можете на сайті Concert.ua або в наших квиткових касах.

* Діти до 5-и років, якщо вони не займають окремого місця, можуть відвідати шоу безкоштовно. Якщо на момент відвідування шоу дитині виповнилося 5 років, то дитині потрібен квиток.

Зверніть увагу, що при вході на захід у разі наявності дитячого квитка або при відвідуванні заходу дитиною до 5 років без виділення окремого місця необхідно мати копію документа, який підтверджує вік дитини на дату заходу.

Діти старше 14 років можуть прийти на шоу без супроводу дорослих. Діти до 14 років проходять на шоу в супроводі дорослих, яким також необхідно мати квиток.

Перелік подій