від 0 грн.
Обрати подію

Легенда про сніг. Crazy Bubble Show

Про події

Чому варто піти на виставу Легенда про сніг. Crazy Bubble Show?

1. Побачити шоу підкорило Європу.
2. Стати учасником чарівної сніжної казки.
3. Весело проводити Зиму в день Масляної всією родиною разом з дітьми.

ЛЕГЕНДА ПРО сніг казка-фантазія від Crazy Bubble Show! Сімейне Шоу, підкорило Європу!

Це може бути правда, а може і ні ... Це може бути було, а може і не було ...

Сніг це - чудо! Дорослих він змушує повернутися в дитинство, дітям дарує безтурботне радість. Але звідки він взявся? Коли вперше посипався? Про це в Легенді про сніг від Crazy Bubble Show.

Снігова казка розказана дітям снеговічков і Бродячим артистом-чарівником: ... Жили були два брата близнюка, і були ті брати Повелитель неба і Повелитель моря. І посперечалися брати що ж краще, що краше, небо або море? І встав на захист моря Цар морський, а на бік неба Владика небесний, і закликали кожен в допомогу фей і роботів космічних. І від зорі до зорі змагалися вони між собою в красі неземної, в силі чарівної, щоб вирішити суперечку.

Що ж примирить Братів? Може бути їх подружить сніг? Хочете дізнатися? Приходьте на шоу! І станете учасником казки, помацати справжній чарівний сніг і весело пограєте величезними сніжками, побачите гігантські мильні бульбашки, морських фей і світяться роботів. Разом з Crazy Buble Show в перший весняний день скажемо: «до побачення, Зима, до нових зустрічей»!

Від авторів: Crazy Bubble Show - шоу мильних бульбашок, скорило Чехію і Ізраїль, ОАЕ, Південну Корею і Німеччину, Туреччину і Україну! У поданні беруть участь більше десяти артистів, кожен з яких чудово справляється зі своєю роллю. Інтерактивні ігри з дітьми під час вистави роблять маленьких глядачів повноцінними учасниками подій. Ілюзії і трюки створюються з використанням сучасних технологій і оснащення: проекційні прилади, відеозображення і світлові системи.

Рекомендовано дітям від 3-х до 12 років.

Вистава триває 70 хвилин без антракту

Дітям до 3-х років вхід на виставу безкоштовний без надання окремого місця, на руках у дорослого

Перелік подій