Легенда про сніг. Crazy Bubble Show

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу Легенда про сніг. Crazy Bubble Show?

1. Побачити шоу підкорило Європу.
2. Стати учасником чарівної сніжної казки.
3. Весело проводити Зиму в день Масляної всією родиною разом з дітьми.

ЛЕГЕНДА ПРО сніг казка-фантазія від Crazy Bubble Show! Сімейне Шоу, підкорило Європу!

Це може бути правда, а може і ні ... Це може бути було, а може і не було ...

Сніг це - чудо! Дорослих він змушує повернутися в дитинство, дітям дарує безтурботне радість. Але звідки він взявся? Коли вперше посипався? Про це в Легенді про сніг від Crazy Bubble Show.

Снігова казка розказана дітям снеговічков і Бродячим артистом-чарівником: ... Жили були два брата близнюка, і були ті брати Повелитель неба і Повелитель моря. І посперечалися брати що ж краще, що краше, небо або море? І встав на захист моря Цар морський, а на бік неба Владика небесний, і закликали кожен в допомогу фей і роботів космічних. І від зорі до зорі змагалися вони між собою в красі неземної, в силі чарівної, щоб вирішити суперечку.

Що ж примирить Братів? Може бути їх подружить сніг? Хочете дізнатися? Приходьте на шоу! І станете учасником казки, помацати справжній чарівний сніг і весело пограєте величезними сніжками, побачите гігантські мильні бульбашки, морських фей і світяться роботів. Разом з Crazy Buble Show в перший весняний день скажемо: «до побачення, Зима, до нових зустрічей»!

Від авторів: Crazy Bubble Show - шоу мильних бульбашок, скорило Чехію і Ізраїль, ОАЕ, Південну Корею і Німеччину, Туреччину і Україну! У поданні беруть участь більше десяти артистів, кожен з яких чудово справляється зі своєю роллю. Інтерактивні ігри з дітьми під час вистави роблять маленьких глядачів повноцінними учасниками подій. Ілюзії і трюки створюються з використанням сучасних технологій і оснащення: проекційні прилади, відеозображення і світлові системи.

Рекомендовано дітям від 3-х до 12 років.

Вистава триває 70 хвилин без антракту

Дітям до 3-х років вхід на виставу безкоштовний без надання окремого місця, на руках у дорослого

Перелік подій