24-pay-mark Created with Sketch.

Далекі світи: У пошуках позаземного життя

-
Відгуків немає
від 5.75 €
45 хв.
від 5.75 €
Обрати подію

Здавна люди замислювався, чи одні ми у Всесвіті, чи десь там існує інопланетне життя?

Скоріше за все, Земля – не єдина населена планета. А щоб віднайти позаземне життя треба лишень поглянути у небо, у глибини космосу.

Київський планетарій запрошує Вас у віртуальну подорож екзопланетами – планетами, що обертаються навколо інших зір Чумацького Шляху. Разом ми дослідимо необхідні умови для життя, дізнаємося про методи їх пошуку. Розпочнемо з планет і супутників нашої Сонячної системи, далі перемістимося до нещодавно відкритих дивовижних екзопланет. А у фіналі подорожі ми пофантазуємо про вигляд і форми життя, оцінимо шанси зустріти розумне життя у майбутньому.

Повнокупольна програма дасть відповіді на такі питання: Де ще існує життя? Як можуть виглядати інші живі істоти? Скільки жителів – сотень позаземних цивілізацій – може бути розсіяно у всьому Чумацькому шляху?
  • Мова: українська, англійська.
  • Тривалість: 52 хвилини.
  • Рік: 2022
  • Рекомендований вік: 9+
  • Виробництво: Німеччина.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*


*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь-якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2025 р.