Dance show Unusual story

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на Dance show Unusual story?

1. Мікс танців, акробатики і новорічного настрою. Що може бути краще?
2. Шоу, яке сподобається всій родині.
3. Приголомшливий вокал від супер-фіналистки шоу "Голос діти" - Ніно Басілая

5 січня відбудеться новорічне танцювального-шоу для всієї родини UNUSUAL STORY: ми віримо в казку, магію та подорож у майбутнє.

Професійні танцюристи, акробати, фіналісти популярних телевізійних талант-шоу вдруге зустрінуться в одному сюжеті та продовжать захоплюючу подорож. Незвичайну історію чекають під Новий рік і батьки, і дорослі. Ми готові відкрити усі таємниці чудернацького світу наших героїв.

Унікальний танцювальний спектакль з акробатичними елементами, яскравими сценічними костюмами, який поставлений в Україні відомим танцювальним колективом DANCE STUDIO LUNA, який вже 8 років є організатором різноманітних шоу, фестивалів, концертів.

В основі сюжету – незвичайна новорічна історія, яка розповість про захоплюючу подорож головних героїв напередодні Різдва у 2118 рік. Ми запрошуємо вас у подорож майбутнім, а казкові персонажі покажуть магію танцю та змусять кожного закохатись у силу хореографії навічно.

Атмосфера справжньої казки чекає на кожного: для дітей (починаючи з 3-ти років) та дорослих.

Продюсер: Павленко Вікторія
Режисер-постановник: Тракнова Олеся
Хореографи: Година Дар'я (Dashka Dance), Григор'єва Тетяна (Lafty), Гергеленко Дмитро та Олександр, Калінін Максим, Кувалдіна Валерія, Тіщенко Каріна (Karina Explosion), Шукаєва Валерія, Іванова Анна

Новорічне танцювальне-шоу «НЕЗВИЧАЙНА ІСТОРІЯ» відбудеться 5 січня в Києві у ЦКМ НАУ, пр-т Космонавта Комарова, 1

Вхід для дітей до 5-ти років – безкоштовно.

lunadance.com.ua

Перелік подій