24-pay-mark Created with Sketch.

Дарунок Святого Миколая

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Київський виїзний театр "Золотий ключик" представляє дитячу виставу "Подарунок Святого Миколая". Запрошуємо маленьких глядачів та їхніх батьків на добрий і захопливий спектакль!

Перше свято зими - день Святого Миколая. Кожна дитина з нетерпінням чекає 19 грудня, коли добрий святий принесе радість і подарунки. Але, звичайно, під подушкою щось знайде тільки той, хто заслужив це гарною поведінкою.

Вистава розповість захопливу історію: щоб святий Миколай спустився з небес, йому вказують шлях на землю зірки. А що ж станеться, якщо хитрий і противний ЧуПаКаБрИк зробить небо темним, сховавши всі яскраві зірочки? Звичайно, святий Миколай зможе дістатися до нас! А як же інакше. Адже в цей чарівний святковий час всі - від малюків до дорослих - чекають його візиту. І, до речі, світло щирих і добрих сердець здатне світити навіть сильніше, ніж найяскравіші зірки.

Приходьте в ПК ім. Корольова, щоб подарувати вашим дітям незабутнє казкове дійство. Вистава розповість про виникнення свята. На вас чекають веселі аніматори, привітання і подарунки. Нехай цей святковий час стане справжнім передноворічним дивом для вашого малюка.

Подарунок входить у вартість квитка.

Перелік подій