David Garrett and his band Explosive

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт David Garrett?

1. Сьогодні приголомшливому скрипалеві немає рівних на світовій сцені.
2. На публіку чекає нова унікальна програма Девіда Гарретта.
3. Концертне шоу талановитого музиканта – це буря емоцій і шквал пристрасної музики.

Не пропустіть! На сцені Палацу Україна – скрипаль-віртуоз зі світовим ім'ям – David Garrett. Геніальний музикант, якому немає рівних, виступить у Києві в рамках туру Explosive Live на підтримку нового альбому.

Сучасний Паганіні, Джимі Хендрікс у колі скрипалів – так публіка величає свого кумира. На концертах Девіда Гарретта – незмінні аншлаги. Його армія шанувальників включає мільйони. А вперше талант скрипаля проявився у Девіда в 4 роки. Вже у віці 12 років він грав разом з Ієгуді Менухіна.

Сьогодні музикант є володарем 23 золотих і 16 платинових нагород по всьому світу. Альбом Explosive після старту продажів швидко отримав «золотий» статус. Віртуозне володіння скрипкою дозволило Девіду створити неперевершені аранжування хітів Purple Rain, They Do not Care About Us, Viva la Vida, відомих класичних творів.

Гарретт є одним із головних представників жанру crossover і однаково розкішно звучить у супроводі оркестру та під час виконання рок-хітів. Віртуозний музикант, який зіграв головну роль у відомому фільмі «Паганіні: скрипаль диявола», знову їде до Києва, щоб подарувати всім незабутні емоції. Чекаємо на вас!

Перелік подій