24-pay-mark Created with Sketch.

Декамерон

-
Відгуків немає
від 0 €
120 хв.
від 0 €
Обрати подію

Вистава 18+. На подію можливо потрапити лише повнолітнім.

У постановці від режисера Олега Мельничука та у виконанні акторів Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь) «Декамерон» - сучасна інтерпретація однойменних новел італійського класика Джованні Боккаччо, написаних ще у XIV ст.
Світовому шедевру, який зробив ім’я видатного італійця безсмертним, властива злободенність, адже в центрі твору – людина з її гріхами, труднощами, перемогами, спокусами, коханням, радістю, розчаруванням та надіями.

В умовах всеохоплюючого лиха сучасні люди поводяться так само, як і декілька століть тому. Хтось ізолюється від світу, щоб захиститися. Хтось навпаки впадає в зовсім іншу крайність: у намаганнях жити «як в останній день» добровільно стає заручником своєї розпусти та гріховності. А для когось єдиний вихід – втеча від гнітючої реальності.

У виставі «Декамерон» жінки і чоловіки вимушені покинути власні домівки, аби врятуватися від біди, яка загрожує усій країні. Вони сідають в автобус і разом подорожують. Кожен з «мандрівників» розповідає життєві й актуальні історії, які в процесі розповіді всі учасники відтворюють засобами мистецтва. Так утворюється мандрівний театр, де персонажі ренесансної новели набувають нових рис – рис сьогодення.
Вистава «Декамерон» – це не лише історія про зрадливих жінок, хтивих чоловіків та проблеми самосвідомості особистостей. Її коріння сягають значно глибше. Саме цілющі властивості мистецтва, терапевтична сила театру, природний актуальний гумор та, власне, життя, як воно є, виступили тим творчим базисом та ідейною метою у реалізації цієї постановки.

У цьому театральному дійстві глядачу відводиться роль спостерігача процесу дослідження різних форм і проявів кохання: від гріховного до ідеального.