24-pay-mark Created with Sketch.

DETACH

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

LOCK AND LOAD TOUR - ось, що чекає шанувальників альтернативного року цієї осені! Новий альбом, нові емоції від найбільш фестивальної групи країни! DETACH увірвуться з морем драйву в твою осінню меланхолію. І розірвуть її в пух і прах! Купи квиток і відкрий двері альтернативи!

У них за спиною десятки фестивалів, численні концерти, тисячі фанатів, а попереду - презентація нового альбому і завоювання ще більшої кількості українських сердець. Спочатку група планувала взяти паузу у виступах, але, за словами фронтмена колективу Льоші Веренчика, вони «не можуть жити без концертів цілих півроку».

Для них кайф виступати перед людьми, які отримують задоволення від їх музики. А що таке кайф для тебе? Якщо це крута музика від професіоналів, тоді тобі точно за адресою DETACH.

Під час туру музиканти виконають свої культові треки і нові пісні, а головним сюрпризом стане акустичний блок. Його хлопці спеціально підготували для LOCK AND LOAD TOUR. Але це ще не все. На кількох концертах до них приєднаються запрошені гості: італійські і французькі банди, імена яких поки тримають в таємниці, і наші земляки, група Be My Guest.

Наскільки енергійні і підривні концерти цієї групи - можна розповідати довго. Але аніж слухати про них, краще один раз прийти і закохатися в альтернативний рок української групи! DETACH сподівається побачити не тільки знайомі обличчя з фестивалів і концертів, а проникнути за допомогою своїх пісень в кожну клітинку нового організму, що прийшов на їх концерт вперше!


Перелік подій