Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай

Про події

Детектор брехні

Перший під'їзд. Четвертий поверх. Прямо. Оббиті рейками двері, а в центрі дверей - ромб з літерою «Б».

Саме в цій квартирі одного разу чоловік напідпитку вирішив приховати від коханої дружини ... зарплату. Але на тверезу голову він не зміг пригадати, куди саме сховав гроші. Звичайно ж, після цього починається ця комедійно-детективна історія, де є людина, яка нічого не пам'ятає, дружина, яка хоче знати правду, і таємний, неординарний СПЕЦІАЛІСТ ... Ніхто й подумати не міг, що його візит принесе безліч несподіванок і відкриє стільки сімейних таємниць!

PS гіпноз гарантований.

Автор: Василь Сигарев
Режисер: Даяна Зима
Художник: Марія Крутоголова
Актори: Крістіна Федорак, Богдан Буйлук, Владислав Онищенко

КостяКатяМамаЧай

Його звуть Костя, її - Катя. Він веселий і дуже високий, вона красива і розумна. Перше побачення. Він нервує і постійно жартує. Весело і дивно ... А Катя чомусь нічого не пам'ятає ... Вона вийшла з дому, підійшла до зупинки і ... Що було далі? Села в маршрутку чи ні? Що взагалі сталося?

Ой! Костя запрошує Катю до себе, у нього для неї є спеціальний чай ... Улун. Катя сидить в квартирі у Кості: «Навіщо я прийшла? Що це за звуки? Радіо? Лялька? Хто це співає? Хтось в сусідній кімнаті? Костя живе не сам? .. »Костя живе зі своєю сім'єю, але всі вони вже ... померли?

Це комічна історія про важливі події, які трапляються з кожним із нас. Ми знаходимо нових людей і втрачаємо рідних, школи любимо одних, але завжди поруч з тими, кого з нами вже немає ...

Автор: Тамара Трунова
Режисер: Тетяна Губрій
Художник: Марія Крутоголова
Актори: Анна Глухенька, Антон Соловей, Віталіна Біблів, Христина Федорак, Юлія Гапчук, Володимир Ковбель, Владислав Онищенко, Богдан Буйлук, Катерина Сари-Юр'єва

Перелік подій