Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай

-
Відгуків немає
від 0 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на спектаклі «Детектор брехні» і «КостяКатяМамаЧай»?

1. Отримати «два в одному» - дві вистави за один сеанс.
2. Насолодитися цікавими історіями в незвичайному трактуванні.
3. Відкрити для себе і полюбити комедійні детективи.

Звичайна квартира стане сценою, на якій розіграється справжній детектив! Адже що може бути більш захопливим, ніж пошук заначки чоловіка?

Особливо, якщо, будучи в пельку п'яним, благовірний примудрився приховати всю зарплату, а тепер, протверезівши, поняття не має, де її шукати. Коли власне розслідування заходить у тупий кут, на допомогу приходить якийсь фахівець.

Ось тільки тепер розкритими будуть абсолютно всі сімейні таємниці, хотя деякі з яких ніхто і не збирався витягати на світ божий. Відмінна комедія Василя Сигарєва в режисерській постановці Даяни Зими не залишать вас байдужими!

А чудовий акторський склад (Л. Цвєлікова, Б. Буйлук, В. Онищенко) порадують неймовірною грою.

Перше побачення в будинку веселого Кості для красивої і розумної Каті готує сюрпризи.

Хлопець аж надто нервується, а Катя чомусь зовсім нічого не пам'ятає. Вона точно була в гостях у Кості? Пила якийсь особливий чай...

А що далі? Приходили його батьки? А вони у нього взагалі є? Або давно померли? Незвичайна комедія Тамари Трунова заграла новими фарбами в постановці Тетяни Губрій.

Ролі виконали: А. Глухенька, А. Соловей, В. Біблів, К. Федорак, Ю. Гапчук, В. Ковбель, В. Онищенко, Б. Буйлук, А. Бабій.

Актори