Діти ночі

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на балет "Діти ночі"?

1. Номери сучасної хореографії від кращих артистів балету
2. Поринути в атмосферу пристрасті, любові і випробування
3. Першим побачити світову прем'єру балету "Діти ночі"

19-20 жовтня на сцені Національної опери України - світова прем'єра балету «Children of the Night 2» "Middey Dream", створеного спеціально для українських зірок балету Катерини Кухар і Олександра Стоянова.

«Children of the Night 2» "Middey Dream" - постановка хореографа і артиста Staatsbalett Berlin Олександра Абдукарімова. Олександр використовує новітні креативні світлові рішення. В березні місяці український глядач мав можливість побачити перше дітище цього геніального хореографа, яке було названо "Діти ночі". Через неймовірний інтересу нашої публіки, Олександр протягом півроку готує другу частину історії андрогінів, яка буде називатися "Післеполуденний сон". За задумом самого хореографа це може бути трилогія повноцінних одноактних балетів про андрогіна. Участь в цих проектах наших зірок Катерини Кухар і Олександра Стоянова робить ці балети дійсно шедеврами світового рівня.

У другій частині трилогії перед глядачами постане апологет іншої сили. Провидець. Істота величезної енергії живе поза простором.

Хто це - Демон або Бог?

Дізнавшись про андрогіна, він просить своїх помічників приспати і доставити його до нього. Сплячого. Провидець розділяє його на чоловіка і жінку. Уві сні він має набагато більше влади, щоб дослідити їх, може спокусити, залишаючись при цьому в тіні. Але навіть сни не можуть розділити половинки. Возз'єднані знову в єдине ціле, вони помчать далі крізь зірки.

Історія андрогіна зародила в душі помічників провидця зерно надії на те, що і вони можуть бути разом. Провидцю це не подобається, він відчуває що його зрадили і хочуть посягнути на його владу - владу Творця. У гніві він замикає їх в чорній дірі і відправляється слідом за андрогіном.

Одним з основних сюрпризів буде те, що Хореограф сам станцює роль провидця. Стильні костюми з матеріалу здатного змінювати колір, допоможуть відобразити мінливість і швидкоплинність сновидінь і спільно з проекцією створити напружену магічну атмосферу.

Хореографія і постановка: Олександр Абдукаримов

Музика: Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер

Перелік подій