Діти ночі

Концерти Танцювальне шоу
17.03 - 18.03

Про події

Чому варто піти на балет "Діти ночі"?

1. Номери сучасної хореографії від кращих артистів балету.
2. Поринути в атмосферу пристрасті, любові і випробувань.
3. Першим побачити світову прем'єру балету "Діти ночі".


17 і 18 березня запрошуємо вас у Національну оперу України на світову прем'єру балету Children of the Night.

Постановка створена спеціально для зірок українського балету: Катерини Кухар і Олександра Стоянова. Постановник балету Children of the Night - Олександр Абдукаримов, хореограф і артист Staatsbalett Berlin.

Автору знадобилися два роки на пошуки кращого музичного поєднання. Балет прекрасно доповнюють сучасні світлові ефекти. Children of the Night - історія про міфічних істот - андрогинів. Вони вирізнялися тим, що мали по дві пари рук і ніг, дві особи. Андрогини вважали себе обраними, рівними Богу: найкрасивішими і могутніми. Як покарання Бог розділив їхні тіла, створивши чоловіка і жінку. І тепер вони приречені на вічні пошуки своєї другої половинки.

Саме ця легенда стала джерелом виразу «знайти другу половинку». У балеті поєднуються сучасна хореографія, креативний підхід, академічна традиція і декорації в готичному стилі. Партії артистів - зухвалі, пристрасні, часом - демонічні.

«Діти ночі» - це історія про те, як любов витримує будь-які випробування, даруючи просвітління і відносини вищого рівня. Чекаємо на вас!

Перелік подій