Дім Таємничих Пригод

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Хочеш нових емоцій? Зазирни в Дім Таємничих Пригод стане в нагоді! Це оновлене Мультижанрове шоу, яке об'єднало в собі акробатичні трюки, магію, високі технології і сучасний мюзикл.

«Це новий цирк, об'єднаний з сучасними технологічними напрацюваннями, - каже режисер-постановник шоу Костянтин Томільченко. - Основа всього - цирковий номер і трюк як такий.

У шоу є елемент мюзиклу - в ньому присутній живий вокал. Шоу театралізовано - в ньому є драматургічна лінія. Це синтез кількох жанрів, в Європі дуже мало шоу такого роду, а у нас нічого подібного просто не існує».

Сучасні спецефекти дозволять вам з головою зануритися в магічну атмосферу Таємничого Дому. За сюжетом безтурботний турист Алекс під час сильної грози заблукав в лісі. Вже майже зневірившись, він знаходить притулок в гостинному на перший погляд Домі. На радощах Алекс не відразу помічає, що Таємничий Дім сповнений дивовижних створінь: вампірів, горгуль, перевертнів та інших не менш загадкових жителів.

Разом з Алексом ви познайомитеся з екстравагантним господарем будинку - вампіром, що обожнює розпилювати людей, його звабливої красунею-дружиною, божевільним професором, старою відьмою і іншими героями, які будуть тримати вас в напрузі все шоу.

Режисери-постановники: Костянтин Томільченко, Олександр Братковський.

Креативний продюсер: Тала Прістаецкая.

Також ви можете придбати VIP-квиток і отримати найкращі і зручні місця, які дозволять відчути і побачити в найдрібніших деталях все, що відбувається на сцені. У вас буде унікальна можливість потрапити за лаштунки "Дому таємнічіх пригод.

Для вас проведуть захоплюючу екскурсію по життю за лаштунками шоу, познайомлять і сфотографують на сцені з його героями. Ви побачите приховані механізми, що обертають сцену, поринете в магію створення спецефектів і зможете задати артистам хвилюючі вас питання. Крім того творці шоу піднесуть вам пам'ятний подарунок.

Для всіх гостей Концерт-Холла ВДНГ будуть встановлені оригінальні фотозоні в стилі шоу, бари з авторським меню та сувенірна крамничка.

Приходьте вчасно і побачте першими все найцікавіше!

Перелік подій