Dinner show. HOTEL FREEDOM

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Велика презентація першого в Украні Dinner show «Hotel Freedom» наближається!

Захоплюючий бродвейський мюзикл, частиною якого станете і ви самі, зазвучить і заграє яскравими фарбами вже у вересні. Такого в Києві ще не було!

Бродвей у Києві сховався прямо під дахом FREEDOM Event Hall. Це буде шоу у вишуканому і дорогому ретро-стилі. Театральна майстерність поряд із цирковим мистецтвом, а шикарна музика стане прекрасним доповненням до не менш шикарної на смак їжі.

Маги, фокусники, акробати, жонглери, співаки, талановиті танцюристи - у цей вечір буде багато цікавого. Режисер шоу Андрій Цар і «Квартал Концерт» не поспішають розкривати всі секрети того, що вам покажуть. Треба просто замовити квитки і приходити. Бажано в компанії друзів, так ще веселіше.

Невід'ємна частина проекту - прекрасна вечеря. За неї не потрібно додатково платити - вона вже входить у ціну квитка. НА вас чекає ще багато сюрпризів! Бадьору та веселу атмосферу забезпечать карлик дворецький, травесті-діва Монро і сяюча, гнучка, неповторна Надія Васіна. Раніше вона брала участь у циркових постановках «Du Soleil», а тепер Надія - художній керівник шоу.

Діннер-шоу «Готель Фрідом» у Києві занурить вас у приголомшливу карнавальну атмосферу. Геть нудьгу та сум! Беріть квитки і розважайтеся так, як ніколи раніше!

 

Перелік подій