24-pay-mark Created with Sketch.

Dinner show на Veranda Terrace

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на Dinner show Circus?

1. Це ексклюзивна танцювальна постановка від переможця шоу «Танці з зірками» Олександра Лещенка та балету Foresight, яку можна побачити тільки на Veranda Terrace.
2. Це унікальна історія, яка покладена в основу вистави, доповнена потужним вокалом і цирковими трюками.
3. Це можливість насолодитися авторськими стравами та коктейлями в атмосфері панорамної тераси з видом на весь нічний Київ і Дніпро.

Неймовірне Dinner Show на Veranda Terrace

Унікальна постановка, створена спеціально для гостей тераси переможцем «Танці з зірками» Олександром Лещенко та талановитим балетом Foresight.

Це особлива історія з цілої сюжетною лінією, почуттями, переданими за допомогою танцю і циркових трюків.

Шоу покажуть на єдиній в Україні сцені над водою. Для тераси ексклюзивне меню на основі делікатесів і морепродуктів розробив знаменитий шеф-кухар Сергій Башинський, а коктейльну карту з авторськими напоями - міксолог Артем Синегуб.

В атмосфері вечірнього Києва, з видом на всю столицю, під зірками - це шоу - для Вас.

1) Dinner show “Circus” – шоу, которое захватывает танцевальной историей и изысканно дополняющими ее элементами цирковой программы. Место действия – цирк с его главными героями, страстями и великолепной музыкой.

2) Dinner show “Old world” – главной темой становится Древний мир. С его загадками, тайнами и ключевыми персонажами. Интересный сюжет, поразительной красоты костюмы, сюжет и музыка, которые впечатлят ваше воображение.

3) Dinner show “Саквояж” – история завязывается вокруг одного предмета – саквояжа. Хитрые планы, поиски, друзья и враги, приключения и, наконец, –любовь – все это передано в духе танца и поразительной актерской игры.

4) Dinner show “Cuisine” – сюжет разворачивается на кухне. Самое душевное место становится главной ареной для интриг, захватывающих приключений и романтики. Правильно подобранная музыка, мощный вокал и это уже кино, которое вы увидите на единственной в Украине сцене над водой.

Перелік подій