24-pay-mark Created with Sketch.

Динозаври: подорож у часі. Космічна вікторина. Програма вихідного дня

27.04 - 11.05 Подiй: 5
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
Відгуків немає
від 250 ₴
40 хв.
від 250 ₴
Обрати подію
Подія «Динозаври: Подорож у часі. Космічна вікторина. Програма вихідного дня» у Києві відбудеться в Київському планетарії.

Чому варто піти на «Динозаври: Подорож у часі. Космічна вікторина. Програма вихідного дня» у Києві?

  1. Захопливий перегляд цікавих та пізнавальних фільмів у Зоряній залі.
  2. Яскрава анімаційно-ігрова програму для всіх гостей.
  3. Чудове сімейне дозвілля.

«Динозаври: Подорож у часі. Космічна вікторина. Програма вихідного дня» у Києві

Київський планетарій запрошує найменших глядачів та їхніх батьків до перегляду неймовірно цікавих та корисних фільмів. Приємним подарунком для всіх стане весела програма із флешмобами, вікторинами та справжньою космічною дискотекою. Не пропустіть!

Захоплива подорож світом цікавої науки

До програми вихідного дня увійшли два неймовірні фільми:
  • «Динозаври: Подорож у часі». Новинка від Київського планетарію про захопливі пригоди допитливої восьмирічної дівчинки Селести в компанії чарівного та мудрого Місяця. Разом вони вирушать у мандрівку часом, щоб побачити неймовірні зміни у житті динозаврів, які за мільйони років з маленьких істот перетворилися на гігантських супер-хижаків. Селеста й Місяць спостерігатимуть за динозаврами аж до моменту, коли їм загрожуватиме вимирання. Але, на щастя, кмітлива Селеста знайде ключ до секрету виживання велетнів. Тривалість – 28 хвилин. Виробництво: Іспанія. Мова – українська, англійська. Вікова категорія – 6+;
  • «Космічна вікторина. Земля, Сонце, Місяць». Цікава вікторина дозволить не лише перевірити свої знання, а й дізнатися багато нового про Сонце, Землю і Місяць: як виникли кратери на Місяці, звідки з’являється енергія Сонця, чому Місяць світиться. Тож кожен вийде з цієї гри переможцем! Тривалість – 12 хвилин. Виробництво: Україна. Вікова категорія – 6+.
Чекаємо на вас!

Важлива інформація:

  • Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені. У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь-якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2025 р. Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Де купити квитки на «Динозаври: Подорож у часі. Космічна вікторина. Програма вихідного дня» у Києві?

Квитки завжди можна замовити онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня 27 квітня 09:45, сб Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Київ, Київський планетарій від 250 ₴ Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Вже не хочу 27 квітня Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Київський планетарій Придбати Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс. Вихідний 27 квітня 10:45, сб Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс. Вихідний Київ, Київський планетарій від 250 ₴ Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс. Вихідний Вже не хочу 27 квітня Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс. Вихідний Київський планетарій Придбати Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня 28 квітня 09:45, нд Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Київ, Київський планетарій від 250 ₴ Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Вже не хочу 28 квітня Хрумко та чарівна ракета. Космікс. Програма вихідного дня Київський планетарій Придбати Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс. Вихідний 28 квітня 10:45, нд Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс. Вихідний Київ, Київський планетарій від 250 ₴ Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс. Вихідний Вже не хочу 28 квітня Пригоди Батискафчика та Морського Коника. Космікс. Вихідний Київський планетарій Придбати