24-pay-mark Created with Sketch.

Disney On Ice. Крижане серце

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Вперше в Україні! Офіційне льодове шоу Disney On Ice за мотивами популярного мультфільму "Крижане серце" (FROZEN) – з 3 по 6 січня 2020 в київському Палаці спорту.

Чому варто піти на Disney On Ice «Крижане серце»?

1. Це видовище шоу запам'ятається вашій родині надовго! Його ставить компанія Feld Entertainment (США), знаменита на весь світ незвичайними дитячими виставами.
2. Грандіозні спецефекти, яскраві танцювальні номери і захопливий сюжет про двох сестер-принцес.
3. Ваші діти зустрінуться з улюбленими героями - з Міккі Маусом, Дональдом Даком, Гуффі, диснеївськими принцесами, персонажами мультфільмів «Історія іграшок», «В пошуках Немо» і «Король лев».

Disney On Ice - крижане шоу за мотивами Frozen

Постановка заснована на найбільш касовому мультфільмі «Діснея» - «Крижане серце». І, що цікаво, включає як першу частину мультфільму, так і другу, яка вийде тільки в листопаді!

Разом з принцесою Анною ви вирушите на пошуки її сестри Ельзи. Мисливець Крістоф, його олень і сніговик Олаф будуть їй в цьому допомагати. З ними ви підніміться до вершин снігових Північний гір, подолаєте не одну перешкоду і допоможете сестрам возз'єднатися. Чекають на вас зустрічі і з іншими героями Діснея!

Унікальні спецефекти у виставі "Крижане серце"

Це шоу завоювало любов юних глядачів більше ніж в 75 країнах по всьому світу, але до нас приїжджає вперше, а тому можна сміливо заявити - наша сцена нічого подібного ще не бачила.

Над постановкою працювали такі зірки, як Патті Вінсент (режисер численних шоу на льоду), Сінді Стюарт (чотириразова володарка премії «Хореограф року»), сценаристи «Marvel» і «Nickelodeon» А. Вілсон і М.Уїлсон Лабрачіо, а ще знамениті декоратори , художники по світлу та інші зірки американської театральної сцени.

Якщо у вас є можливість подарувати родині таку пригоду, зробіть це неодмінно! Купуйте квитки на concert.ua і вирушайте у чарівний світ Діснея!

Дітям до 3-х років відвідування безкоштовне, з 3-х років необхідний окремий квиток.

*Діти до 3-х років, якщо вони не займають окремого місця, можуть відвідати шоу безкоштовно у супроводі дорослих з квитками. Якщо на момент відвідання шоу дитині виповнилось 3 роки - їй необхідно придбати квиток.
Зверніть увагу, що на вході на Захід у разі відвідування Заходу дитиною до 3-х років без надання окремого місця необхідно мати копію документа, який підтверджує вік дитини на дату Заходу.
Діти старші 14 років можуть прийти на шоу без супроводу дорослих. Діти до 14 років проходять на шоу у супроводі дорослих, яким також необхідно мати квиток.Перелік подій