Дивакуватий Журден 12+

22.03 - 22.03 Подiй: 1
Відгуків немає
від 90 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 90 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Дивакуватий Журден»?

1. До вашої уваги – класика комедії, яка не втратила актуальності й сьогодні.
2. Постановка вкотре нагадає про те, як важливо при будь-яких обставинах залишатися собою.
3. Талановита гра акторів, чудовий сюжет – і вечір вдався!

Театр на Подолі представляє комедію «Дивакуватий Журден». Жива іронія, смішні безглуздості, відчайдушні прагнення головного героя стати дворянином – постановка покращить настрій кожному!

В основі вистави – сюжет п'єси Мольєра «Міщанин-шляхтич». Написана більше чотирьох століть тому робота зачіпає теми, які залишаються живими і для сучасного суспільства.

Автори пропонують свою адаптацію відомої п'єси. Комедія знову розкриє глядачеві, якою смішною може стати людина в гонитві за статусом. Чомусь повага в суспільстві, на думку деяких, – та чеснота, заради якої варто зрадити себе. Але, намагаючись влізти в чужу шкуру, людина часто втрачає своє «я».

Головний герой п'єси до останнього має надію стати представником еліти, нехай і з міщанським минулим. Він розучує правила етикету, прагне навчиться співу й танцям... Але під удаваним світським ореолом виглядає тільки смішним.

Чекаємо на вас!

Актори

Схожі події

Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати Про мишей та людей 25 березня 19:00, Пн Про мишей та людей Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 190 грн. Про мишей та людей Вже не хочу 25 березня Про мишей та людей Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати діти ночі 15 березня 19:00, Пт діти ночі Київ, Національна опера України від 150 грн. діти ночі Вже не хочу 15 березня діти ночі Національна опера України Придбати Кайдашева сім'я 22 лютого 18:30, Пт Кайдашева сім'я Чернігів, Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка від 40 грн. Кайдашева сім'я Вже не хочу 22 лютого Кайдашева сім'я Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати