Дівчина з ведмедиком, або Неповнолітня 18+

26.03 - 26.03 Подiй: 1
Відгуків немає
від 50 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 50 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Дівчина з ведмедиком, або Неповнолітня»?

1. Емоції та почуття, які випромінюють персонажі, торкнуться найтонших струн душі.
2. Про кохання говорили завжди і будуть продовжувати вести суперечки, скільки існує людство.
3. Талановиті актори подарують безкомпромісну насолоду постановкою.

Театр на Подолі представляє виставу для дорослих «Дівчина з ведмедиком, або Неповнолітня» в постановці заслуженого артиста України Стаса Жиркова. Без сумнівів: байдужих не буде.

«Дівчина з ведмедиком...» – це історія про те, яким непередбачуваним може бути кохання. Як сильне почуття здатне змінювати життя і розкривати душі.

В основі постановки – сюжет роману В. Домонтовича. Автор інсценізації – Павло Ар'є. За словами Стаса Жиркова, вистава відображає особливий погляд театру на текст роману. Завдяки талановитій грі чудових акторів глядач отримує незвичайну комбінацію емоцій, переживань і гумору.

Героями вистави стають учитель і його 16-річна учениця. Спостерігаючи за дівчиною, яка прекрасна в своєму перетворенні на жінку, дорослий чоловік переймається найсильнішим почуттям. Ми ж пам'ятаємо: «коханню всі віки...». Але фінал здивує непередбачуваністю.

Вистава у 2-х діях.
Тривалість – 2 години, з антрактом.

Актори

Схожі події

Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати Про мишей та людей 25 березня 19:00, Пн Про мишей та людей Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 190 грн. Про мишей та людей Вже не хочу 25 березня Про мишей та людей Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати діти ночі 15 березня 19:00, Пт діти ночі Київ, Національна опера України від 150 грн. діти ночі Вже не хочу 15 березня діти ночі Національна опера України Придбати Лускунчик 21 лютого 18:30, Чт Лускунчик Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 21 лютого Лускунчик Одеський театр Опери та Балету Придбати