Дивна місіс Севідж

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Що можна купити за гроші? Чи можуть банкноти стати мірилом щастя? Чи можна за кілька сотень (або мільйонів) купюр отримати те, чого так бракувало - турботу і щире, тепле ставлення близьких, тільки пошелестів ними перед носами? І якою сумою вимірюється любов?

На всі ці провокаційні питання ви отримаєте відповіді, просто подивившись виставу «Дивна місіс Севідж». Повірте: п'єса стане для вас справжнім відкриттям!

«Дивна місіс Севідж» Джона Патріка - дивовижна комедія, яка помітно відрізняється від «легких» постановок жанру. П'єса захоплює абсолютно несподіваним сюжетом і достатком екстравагантних поворотів. Характери, створені автором, рясніють гротесковою гостротою, а весь сюжет вражає глибоким трагікомізмом, з якоюсь особливою сентиментальністю. Задумка автора настільки жваво реалізована, що не можна не відзначити роботу творчої групи: режисера-постановника вистави І.М. Дука, сценографа Є.В. Корчин та інших.

Хоча п'єсі вже більше ніж півстоліття, її актуальність не втрачена і зараз. Адже в ній з тонким гумором і ніжним ліризмом, зворушливістю і легкою наївністю показані вічні питання: протистояння добра і зла, правди і брехні, жорстокості і співчуття. Всього того, що сучасні люди вже розучилися відрізняти.

У виставі зіграли дивно талановиті актори: Ірина Дука (Місіс Севідж), Ірина Новак, Олена Стефанська (Лілі-Бел), Віктор Семирозуменко (Семюел), Михайло Аугуст, Олег Замятін (Тит), Валерій Зайцев (Доктор Еммет) та інші.
Тривалість трагікомедії «Дивна місіс Севідж» - 2 години 45 хвилин. Вистава в двох актах.
Перелік подій