24-pay-mark Created with Sketch.

ДИВНІ ЛЮДИ. НОВОРІЧНІ 15 ДІБ В ХОЛОДИЛЬНИКУ

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Так-так, настав час підбити підсумки року. Але ви ж знаєте, які ж можуть бути підсумки без спогадів за всі попередні роки. Згадаймо, як усе було, і проведемо старий 2021 рік разом! Приходьте на виставу «Новорічні 15 діб у холодильнику»! Повеселимося разом від душі на новорічних ялинках для дорослих від театру ДИВНІ ЛЮДИ!

Вистава є другою сольною моновиставою актора театру Артема Новікова. Основою для сценарію послужила знята з репертуару вистава «Відверто кажучи». Багато чого за минулі 10 років, було переосмислено, переписано та подано у сучасній інтерпретації. Тому представляємо до вашої уваги повний апгрейд або «15 діб у холодильнику».

Ця вистава насамперед для тих, хто пам'ятає ще час без комп'ютерів, телефонів, супер модних гаджетів тощо. Хто пам'ятати, що таке говорити зізнання у коханні, не користуючись порадами в інтернеті. Для кого подорожник це все ще заміна пластиру, а не звичайна трава. Для когось веселі гірки це був найекстремальніший атракціон у парку. А тим хто не розуміє про що мова, буде вдвічі цікавіше, бо все це буде подано на сцені найдивовижнішим театром.

Спектакль відбудеться з дотриманням всіх карантинних вимог МОЗ України. У всіх акторів та організаторів є документи щодо вакцинації. Дотримання маскового режиму – обов'язкове. Прохання до всіх наших глядачів підготувати документи про курс вакцинації проти COVID-19 або негативий ПЛР-тест чи експрес-тест на COVID-19, чинний 72 години. Дякуємо за розуміння.

Тим, хто хоче скористатись коштами з віртуальної карти, запропоновані урядом в якості заохочення за вчасну вакцинацію, підходить саме купівля онлайн на сайті квиткового оператора.

Чому варто піти на спектакль від театру Дивні люди?

  1. Авторські постановки, жива музика та величезна доза гумору.
  2. Можливість легко та невимушено провести час. Дізнатися себе і посміятися з проблем, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
  3. Емоційне піднесення та гарний настрій гарантовані

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр, у якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання, якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання дії, що відбувається, з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це згодом перетворилося на симбіоз Театру та Stand up.

Панове запрошуємо Вас до безшабашного, але повного харизми театру «Дивні люди»!
Обмеження віком 16+.
Вистава на мові оригіналу

Перелік подій