24-pay-mark Created with Sketch.

Дизель Шоу. Ми тільки завелися!

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за поштою: [email protected].

Чому варто піти на концерт «Дизель Шоу. Ми тільки завелися!»?

1. Провести чудовий вечір на одному диханні.
2. Привітати улюблених коміків з ювілеєм гучними оваціями.
3. Свіжі жарти, блискучий гумор і виступи зірок шоу-бізнесу – підбадьорливий мікс для гарного відпочинку!

Весняний ювілейний тур Дизель Шоу

Ваша улюблена команда гумористів, Дизель Шоу, святкує своє 5-річчя та вирушає в грандіозний тур Україною. Боротьба з нудьгою почалася, на країну насувається масштабне «Дизель Шоу. Ми тільки завелися!»

Не пропустіть концерт у Палаці Україна та замовляйте квитки на найкращі місця вже сьогодні!

Нова програма Дизель Шоу «Ми тільки завелися!»

«Ми тільки завелися!» – назва, яка максимально відображає настрій крутих артистів. Вони знаходяться буквально на низькому старті та серйозно налаштовані дивувати, смішити та радувати. Обіцяють таке шоу, якого ви ще не бачили!

Свій творчий ювілей команда Єгора Крутоголова має намір відсвяткувати гучно, з розмахом і, звичайно, на сцені. Як ще, якщо не в колі вдячних глядачів, відзначати таку дату. Виходить так: День народження в «Дизель Шоу», а подарунки отримає публіка!

П'ять концертів у Палаці Україна – це неймовірно. Ефектні номери, яскраві образи, тонкий добрий гумор і зіркові гості зроблять кожне шоу незабутнім!

Де купити найкращі квитки на концерт «Дизель Шоу. Ми тільки завелися!»?

Замовляйте квитки на концерт «Дизель Шоу. Ми тільки завелися!» на сайті Concert.ua. Вибирайте зручну дату та найкращі місця в залі.

Перелік подій