24-pay-mark Created with Sketch.

"Дизель Шоу" 7 років - Політ нормальний!

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Щоквітня «Дизель Шоу» відзначає свій День народження! Цьогоріч нам виповнюється 7 років. Так, саме 7! Ми самі ще цілком не можемо повірити в те, наскільки дорослими й популярними стали за цей час. Скільки сердець завоювали у всьому світі. А скільки мільйонів разів зуміли розсмішити глядачів у залі та перед екранами телевізорів, навіть не беремося рахувати!

У нас завжди була гарна традиція — відзначати День народження разом зі своїми улюбленими глядачами. Так, 15 і 16 квітня ми мали б зустрітися з вами в Палаці «Україна» та представити нову програму — святкову й дуже смішну. Розказати, а точніше показати, як змогли дорости до найпопулярнішого й найкращого гумористичного шоу країни. Актори мали би потішити своїми імпровізаціями та вийти на сцену в абсолютно несподіваних для себе образах. Утім, війна внесла свої корективи. І зараз кожен із нас працює над тим, щоб в Україні якнайшвидше запанував мир.

Тому впевнені, що вже незабаром ми зможемо відсвяткувати разом наше семиріччя! Знаємо, що багато хто з вас встиг купити квитки на нові шоу 15 і 16 квітня. І ми обов’язково зустрінемося! Лише трохи пізніше. Після нашої перемоги. Усі придбані квитки залишаються дійсними. Нові дати ми неодмінно оголосимо найближчим, уже мирним часом.

До зустрічі з вашими улюбленими акторами: Єгором Крутоголовим, Вікторією Булітко, Євгеном Сморігіним, Яною Глущенко, Олександром Бережком, Євгеном Гашенком, Юлією Мотрук, Дмитром Танковичем, Марусею Грицук, Сергієм Писаренком та Євгеном Нікішиним. 7 років — політ нормальний!

Перелік подій