24-pay-mark Created with Sketch.

Дизель Шоу. 8 років разом!

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Концерти «Дизель Шоу. 8 років разом» відбудуться з 26 травня по 25 червня 2023 року

Чому варто піти на концерт «Дизель Шоу. 8 років разом»?

  1. Найпопулярніший гумористичний проєкт країни.
  2. Особлива ювілейна програма із найкращих та прем’єрних номерів яскравої команди.
  3. Прекрасний вечір в дружній атмосфері, що дарує заряд енергії та позитиву.

Студія «Дизель Шоу» із грандіозним концертом «8 років разом»

Свій 8-мий День народження улюблений творчий колектив мільйонів українців відзначить, як годиться, у колі своїх глядачів. Талановита команда ось уже рік тримає культурний фронт, а «Дизель Фонд» активно збирає кошти на підтримку українських оборонців. Повномасштабна агресія окупантів завадила зустрітися «дизелям» та публіці навесні минулого року. Проте артисти швидко прийшли до тями і почали дарувати позитивні емоції глядачам у бомбосховищах та на передовій. Сьогодні «Дизель Шоу» – бойове, мегапатріотичне та на 100% українське.

Улюблені образи та свіжі історії у новій програмі «Дизель Шоу. 8 років разом» на сцені

Саме другий весняний місяць є ювілейним для «Дизель Шоу». Перший випуск програми вийшов 24 квітня 2015 року, і тепер яскраві актори прагнуть відзначити важливу дату разом із вами. Адже 8 років для творчого проєкту – серйозний вік. У програмі концерту – нові актуальні номери і продовження вже добре відомих історій. Улюблені актори підкорять яскравими образами – ошатними, бойовими й незламними. На сцену цього вечора вийдуть неперевершені Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Сморігін, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Олександр Бережок, Дмитро Танкович та Юлія Мотрук, а також зіркові гості, що неодноразово виступали разом із «дизелями» та завоювали прихильність публіки. А ще – обіцяно багато сюрпризів! Подія традиційно матиме на меті підтримати ЗСУ. Під час концерту також буде відкрито благодійний збір. Проводитиметься телезапис. На випадок повітряної тривоги у Жовтневому облаштовано укриття. До зустрічі!

Де купити квитки на концерт «Дизель Шоу. 8 років разом»?

Зручний та надійний спосіб придбати квитки собі та друзям – замовити онлайн на Concert.ua. Концерти «дизелів» завжди аншлагові, тож поспішайте забронювати зручні місця.

Перелік подій