24-pay-mark Created with Sketch.

Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ

-
Відгуків немає
від 350 ₴
120 хв.
від 350 ₴
Обрати подію

Осіння порція гумору від улюблених коміків

Святкові жовтневі дні цьогоріч обіцяють бути захоплюючими. Адже улюблена команда «Дизель Шоу» 13, 14 та 15 жовтня дасть три патріотичні концерти з новою програмою, яка точно не залишить вас байдужими.

Концерти «Дизель Шоу» — не просто виступи, це справжня зустріч із друзями, інтерактивне спілкування, гарний настрій та підвищений бойовий дух! Ми віримо, що кожна усмішка — це невеличка перемога над обставинами. Саме тому команда акторів намагається створити в залі атмосферу домашнього затишку, де вся родина може зібратися разом, аби від душі посміятися з того, що відбувається навколо.

На вас чекають життєві історії, смішні метафори та актуальні жарти про сучасну реальність. Уже знайомі персонажі опиняться в неочікуваних ситуаціях та розсмішать вас дотепними діалогами й неочікуваними розв’язками. А ще будуть нові, дуже дотепні герої, пошуком яких постійно займається команда «Дизеля».

Актори Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Сморігін, Яна Глущенко, Євген Гашенко, Олександр Бережок, Юлія Мотрук та Дмитро Танкович подарують приємні емоції, які залишаться з вами навіть після завершення шоу.

Допоки незламні хлопці та дівчата продовжують боронити нас на фронті, усі концерти «Дизель Шоу» проходять на підтримку Збройних сил України. Частину коштів від продажу квитків уже за доброю традицією команда перерахує до БО «Дизель Фонд». Більш як рік цей фонд відправляє найнеобхідніше нашим героям на фронті та жителям прифронтових міст. Це заслуга всіх глядачів «Дизель Шоу», що приходять на концерти.

Для тих, хто не зможе бути присутнім особисто, ми спільно з каналом ICTV2 проведемо телезапис концерту. Тому українці з усіх куточків світу зможуть доєднатися до спільного святкування мужності та незламності.

Безпека глядачів — пріоритет для команди «Дизель Шоу», тому концерти проходитимуть у МЦКМ (Жовтневий палац), де є обладнане бомбосховище. Там ви зможете перечекати ймовірну небезпеку та продовжити перегляд концерту, щойно це стане можливим. До зустрічі в жовтні.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця
✅ 16+
⌚️ Тривалість: 90 хвилин

🛡У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено

Де купити квитки на концерт Дизель Шоу на підтримку ЗСУ у Києві?

Просто зараз ви можете замовити квитки онлайн на Concert.ua. Поспішайте обрати зручну дату та найкращі місця!