24-pay-mark Created with Sketch.

Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

«Поки жарти маємо — ми перемагаємо»!

«Дизель Шоу» оголошує концерти на підтримку Збройних сил України!

Рівно півроку тому «дизелі» востаннє зустрічалися зі своїми глядачами. Ніхто достеменно не знав, як скоро актори повернуться на сцену та чи повернуться взагалі. Сьогодні ми впевнено заявляємо: «Дизель Шоу» повертається! Команда підготувала абсолютно нову патріотичну програму і, як обіцяли, українською мовою. Для улюблених прихильників, справжніх українців, поціновувачів гарного гумору та палких патріотів.

Чи на часі? Не менш впевнено відповідаємо — ТАК! Бо гумор завжди був та є зброєю, навіть під час найпекельніших подій. Гумор вміє лікувати не лише душі, а й допомагає загоїти рани. А справжній український гумор ще й допомагає сильніше гатити орків. Ось наш дієвий рецепт перемоги! Бо поки жарти маємо — ми перемагаємо!

Що ж побачать глядачі? Абсолютно нові сучасні історії про наші реалії, але з фірмовим «дизелівським» гумором. Актори розкажуть про життя, у деяких моментах — навіть про власне. Обов’язково згадаємо наших героїв, які сміливо боронять кордони України та життя мільйонів українців. Що казати, якщо один із номерів має назву «путін помер!».

Коли й де збиратися? «Дизелі» дуже сумували, тому організовують аж 4 концерти! Вони відбудуться 28, 29, 30 та 31 серпня в МЦКМ (Жовтневий палац). Піклуємося про безпеку кожного в залі, тож під час повітряних тривог спускаємося разом у бомбосховища. Не припинимо жартувати навіть там!

Обов’язково підтримаємо ЗСУ! Збираємо кошти для допомоги військовим та на їхні потреби. Разом до перемоги!

Не пропустіть перший концерт «Дизель Шоу» після початку повномасштабної війни. Він — для українців у всьому світі, тому вестимемо зйомку. Але саме ви станете першими, хто його побачить. Отож приходьте!

З нетерпінням чекаємо на зустріч!

P.S. Це низка спеціальних концертів на підтримку ЗСУ. Проводяться в залі МЦКМ (Жовтневого палацу), бо там є бомбосховище. Концерти, що планувалися в Палаці «Україна» у квітні, перенесено. Вони обов’язково відбудуться, коли це дозволить ситуація в країні. Україна понад усе!


Перелік подій