Дизель Шоу. Телезйомка

Про події

Чому варто піти на Дизель Шоу?

1. Вперше «Дизель Шоу» виступить у супроводі симфонічного оркестру!
2. Нова осіння програма, яку варто побачити наживо до її трансляції по ТБ
3. Унікальні музичні номери і фірмові жарти з запрошеними зірками

13 і 14 жовтня в Києві в Палаці «Україна» гумористи традиційно представлять нову осінню програму. Привітають усіх з українськими патріотичними святами - Днем захисника України, Днем українського козацтва і народним святом Покрови.

«Дизель Шоу», яке відзначило своє триріччя, все більше набирає обертів, розширює межі творчості і не припиняє дивувати. Гумористи обіцяють, що їх нова осіння програма буде кардинально відрізнятися від того, що раніше бачили глядачі - буде ще масштабніше, дивніше, смішніше, музичніше, душевніше.

Вперше чудові артисти Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Марина Поплавська, Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Олег Іваниця і ведучий Максим Неліпа вийдуть на сцену в супроводі симфонічного оркестру. Спеціально для осінніх концертів готуються унікальні музичні номери, в яких «Дизелі» постануть в нових несподіваних амплуа. Зміняться образи і стиль улюблених акторів - такими елегантними їх точно ще не бачили! Не обійдеться і без запрошених зірок шоу-бізнесу. Їх імена, за традицією, глядачі дізнаються під час концертів.

У жовтні шанувальників фірмового гумору чекає два особливих святкових концерти з новими різноманітними шоу-номерами на актуальні теми. Традиційно, будуть жарти без політики, за які глядачі і полюбили «Дизель Шоу».

За рік гумористи зібрали 12 аншлагів на головному майданчику країни Палаці «Україна», концерти подивилися близько 50 тисяч глядачів. «Дизель Шоу» не залишили без уваги міста по всій країні, вони зробили два масштабних тури, під час яких виходили на сцену понад 150 разів! Також порадували своєю творчістю закордонних шанувальників у Великобританії, Ізраїлі, Іспанії! А ще вони зняли свій перший комедійний серіал «Папаньки», прем'єра якого відбулася восени на телеканалі ICTV.

Дивіться нові випуски «Дизель Шоу» по п'ятницях на телеканалі ICTV і чекайте гумористів із концертами в своїх містах!

Перелік подій