DIZEL SHOW

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому концерт «Дизель Шоу» - головне гумористичне подія 2019 року?

1. Це найдобріший, смішний і сімейний проект, який задає тренди гумору в Україні!
2. Це ваші улюблені артисти - які ПОВЕРТАЮТЬСЯ з новою, крутою авторською програмою!
3. Концерт «Дизель Шоу» - це справжнє ШОУ - з музичними номерами, мультимедійними сюрпризами, зоряними тандему і спілкуванням з публікою!

Чекаємо вас всією сім'єю - з близькими, батьками, друзями і колегами - на київському концерті 26 і27 лютого в Палаці Україна! Початок о 19:00!

Вони повертаються! Ще більше дуже смішних, актуальних і талановитих номерів, які підкачають прес! Ще більше музики, хореографії, яскравих костюмів і видовищних виступів, про які будете згадувати і розповідати друзям! Ще більше сюрпризів для глядача, інтерактивів і спілкування, адже ми скучили!

Несподівані зіркові тандеми, великі мультимедійні екрани, нові образи і оригінальні дуети - «Дизель Шоу» покаже великий, феєричний концерт НОВОГО СЕЗОНУ!

«Весна прийде!» - давайте зустрічати перші теплі промені сонця разом - радіти і створювати гарний настрій на весь рік! Шоу присвячено прекрасним Жінкам. І найголовніше - пам'яті Королеви Гумору - прекрасної артистки Марини Поплавську, про яку ми заспіваємо серця ...

26 і 27 лютого, 19.00, Палац Україна - ми повертаємося, ми разом, в подяку Марині - ми ще сильніше! І ми знаємо, що ви нас чекали!

«Дизель Шоу» - нова ера гумору в 2019 році: весна прийде! Ваші квитки - вже в продажу!

Перелік подій