24-pay-mark Created with Sketch.

DIZEL Show ВЕСНА надихає!

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Зустрічайте весну разом із «Дизель Шоу»!

Після довгої зими дуже хочеться романтики, кохання, тепла та якісного гумору. І все це ви зможете отримати від найкращих гумористів України – «Дизель Шоу»!

Команда, яка підкорила серця мільйонів шанувальників на усіх континентах, розпочинає новий сезон. 22 та 23 лютого «дизеля» вкотре зберуть аншлаги у Палаці «Україна» на спеціальних весняних концертах про кохання.

Глядачі зможуть насолодитися двома абсолютно новими весняними програмами, стати частиною масштабної телезйомки та навіть дізнатися деякі секрети телекухні.

Номери про сімейні стосунки, веселі пісні про романтику, багато жартів та розкішних постановок. Усе це втілять на сцені Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Олександр Бережок, Яна Глущенко, Євген Гашенко, Євген Сморігін, Юлія Мотрук, Дмитро Танкович, Маруся Грицук, Євген Нікішин та Сергій Писаренко.

Із задоволенням запрошуємо вас на наші нові весняні концерти. Буде:

  1. по-весняному яскраво!
  2. по-українськи гостинно!
  3. та по-дизелевськи смішно!

Пориньте з головою у теплий гумор, який зігріє вас за будь-якої погоди. Надихайтеся добрими жартами, як надихаєтеся весною. Та, звісно ж, зробіть це у компанії нашої великої #дизельсім'ї.

Встигніть обрати квитки просто зараз. Бо завтра такої можливості вже може й не бути – квитки розлітаються дуже швидко! Чекаємо на вас!

Перелік подій