Дядечків сон

12.12 - 30.01 Подiй: 2
Відгуків немає
від 30 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 30 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу Дядечків сон?

1. За мотивами відомої повісті Достоєвського
2. Про те, що щастя для кожного індивідуальне
3. Тонка інтелектуальна постановка

Уявлення про щастя у всіх різне... Тому мало кому вдається влаштувати щастя іншого. І те, що здається батькам найкращою долею для їхніх дітей, може зовсім не збігатися з уявленнями самого чада. Приходьте в Національний театр росдрами в Києві на оригінальну постановку за мотивами твору Федіра Достоєвського "Дядечків сон".

Коли батьки не змогли влаштувати своє особисте життя і знайти любов, то багато хто кидається в крайнощі й починає вважати, що любові як такої і не буває. А може, і зовсім вона вивітрилася від вічного безгрошів'я і бідності. Тоді розуміння щастя спотворюється і з'являється бажання: нехай хоч моя дитина поживе багато і знатно. Тоді й починають вони юним донькам дошкуляти, розхвалюючи перед перспективними людьми похилого віку.

Енергійна дама Марія Олександрівна Москальова також бажає своїй 23-річній дочці щасливої, на її погляд, долі. І нехай для юної панянки обраний кавалер під 70, зате його гаманець набитий грошима, а значить, дитя ні в чому потреби не матиме.

А що взяти з пана вельми поважного віку? У 70 років його думки зовсім плутаються: то заміж кличе, то наступного дня йому здається, що це все наснилося. Злі язики ще більше починають плутати нещасного князя-дідка, а тому вже і невтямки, що ж все-таки це було: сон чи реальність?

Ця вистава - інсценування Григорія Зіскіна (Канада). В ролях: Анна Варпаховська, Валерій Зайцев, Ірина Новак, В'ячеслав Ніколенко, Олександр Гетьманський та інші.

Тривалість трагікомедії - 2 години 40 хвилин (з антрактом).

Актори

Схожі події

Король Дроздобород 11 січня 12:00, Сб Король Дроздобород Чернігів, Чернігівський міський Палац культури від 80 грн. Король Дроздобород Вже не хочу 11 січня Король Дроздобород Чернігівський міський Палац культури Придбати Король Дроздобород 11 січня 16:00, Сб Король Дроздобород Чернігів, Чернігівський міський Палац культури від 80 грн. Король Дроздобород Вже не хочу 11 січня Король Дроздобород Чернігівський міський Палац культури Придбати Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочне шоу-казка Снігова Королева 21 грудня 12:00, Сб Пісочне шоу-казка Снігова Королева Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Снігова Королева Вже не хочу 21 грудня Пісочне шоу-казка Снігова Королева Будинок Кіно Придбати