Дядечків сон

19.03 - 20.04 Подiй: 2
від 25 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу Дядечків сон?

1. За мотивами відомої повісті Достоєвського
2. Про те, що щастя для кожного індивідуальне
3. Тонка інтелектуальна постановка

Уявлення про щастя у всіх різне... Тому мало кому вдається влаштувати щастя іншого. І те, що здається батькам найкращою долею для їхніх дітей, може зовсім не збігатися з уявленнями самого чада. Приходьте в Національний театр росдрами в Києві на оригінальну постановку за мотивами твору Федіра Достоєвського "Дядечків сон".

Коли батьки не змогли влаштувати своє особисте життя і знайти любов, то багато хто кидається в крайнощі й починає вважати, що любові як такої і не буває. А може, і зовсім вона вивітрилася від вічного безгрошів'я і бідності. Тоді розуміння щастя спотворюється і з'являється бажання: нехай хоч моя дитина поживе багато і знатно. Тоді й починають вони юним донькам дошкуляти, розхвалюючи перед перспективними людьми похилого віку.

Енергійна дама Марія Олександрівна Москальова також бажає своїй 23-річній дочці щасливої, на її погляд, долі. І нехай для юної панянки обраний кавалер під 70, зате його гаманець набитий грошима, а значить, дитя ні в чому потреби не матиме.

А що взяти з пана вельми поважного віку? У 70 років його думки зовсім плутаються: то заміж кличе, то наступного дня йому здається, що це все наснилося. Злі язики ще більше починають плутати нещасного князя-дідка, а тому вже і невтямки, що ж все-таки це було: сон чи реальність?

Ця вистава - інсценування Григорія Зіскіна (Канада). В ролях: Анна Варпаховська, Валерій Зайцев, Ірина Новак, В'ячеслав Ніколенко, Олександр Гетьманський та інші.

Тривалість трагікомедії - 2 години 40 хвилин (з антрактом).

Перелік подій

Дядечків сон

19 березня 2019 19:00

Київ, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки

Перейти до опису
від 25 грн.

Дядечків сон

20 квітня 2019 19:00

Київ, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки

Перейти до опису
від 25 грн.