Дядечків сон

-
Відгуків немає
від 0 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу Дядечків сон?

1. За мотивами відомої повісті Достоєвського
2. Про те, що щастя для кожного індивідуальне
3. Тонка інтелектуальна постановка

Уявлення про щастя у всіх різне... Тому мало кому вдається влаштувати щастя іншого. І те, що здається батькам найкращою долею для їхніх дітей, може зовсім не збігатися з уявленнями самого чада. Приходьте в Національний театр росдрами в Києві на оригінальну постановку за мотивами твору Федіра Достоєвського "Дядечків сон".

Коли батьки не змогли влаштувати своє особисте життя і знайти любов, то багато хто кидається в крайнощі й починає вважати, що любові як такої і не буває. А може, і зовсім вона вивітрилася від вічного безгрошів'я і бідності. Тоді розуміння щастя спотворюється і з'являється бажання: нехай хоч моя дитина поживе багато і знатно. Тоді й починають вони юним донькам дошкуляти, розхвалюючи перед перспективними людьми похилого віку.

Енергійна дама Марія Олександрівна Москальова також бажає своїй 23-річній дочці щасливої, на її погляд, долі. І нехай для юної панянки обраний кавалер під 70, зате його гаманець набитий грошима, а значить, дитя ні в чому потреби не матиме.

А що взяти з пана вельми поважного віку? У 70 років його думки зовсім плутаються: то заміж кличе, то наступного дня йому здається, що це все наснилося. Злі язики ще більше починають плутати нещасного князя-дідка, а тому вже і невтямки, що ж все-таки це було: сон чи реальність?

Ця вистава - інсценування Григорія Зіскіна (Канада). В ролях: Анна Варпаховська, Валерій Зайцев, Ірина Новак, В'ячеслав Ніколенко, Олександр Гетьманський та інші.

Тривалість трагікомедії - 2 години 40 хвилин (з антрактом).

Актори