Дон Кіхот

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на балет «Дон Кіхот»?

1. Насолодитися чудовою балетною постановкою всесвітньо відомого твору.
2. Розкрити для себе багатство внутрішнього світу знаменитого ідальго.
3. Не відриваючи очей захоплюватися приголомшливою хореографією.

Зустрічайте в Театрі опери та балету – виставу «Дон Кіхот». Краса рухів, незвичайний сюжет: приходьте й отримайте задоволення від перегляду!

Колоритний персонаж роману Сервантеса неодноразово ставав головним героєм картин, віршів, кінофільмів. Не виняток і жанр балету. Після прем'єри в австрійській столиці «Дон Кіхот» не сходить із театральних підмостків світу.

Свої варіанти легендарної історії публіці пропонувало багато великих балетмейстерів, серед яких Жан Жорж Новер, Серж Лифар, Джордж Баланчін та інші.

Безсумнівно, одним із найпопулярніших є прочитання лібреттиста Маріуса Петіпа. На його замовлення музику для твору написав Людвіг Мінкус. Головною особливістю постановки стало те, що Дон Кіхот і Санчо Панса «поступилися» першим планом молодятам Кітрі та Базилю.

Сьогодні глядачеві пропонуються різні погляди на знайомий сюжет. Версія, поставлена Одеською оперою, захоплює палкими пристрастями, які раз у раз яскравими спалахами освітлюють сцену. Багатство музичних фарб, приголомшливі костюми і декорації нікого не залишать байдужим.

Чекаємо на вас!

Перелік подій