24-pay-mark Created with Sketch.

Dream Works 16+

-
Відгуків немає
від 0
від 0
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Dream Works»?

1. Подивитися прем'єру Театру на Подолі.
2. Задуматися про актуальні проблеми сучасного суспільства.
3. Згадати, коли ви самі робили щось для свого щастя.

Шукаєте щось зовсім нове в театральному житті Києва? Пропонуємо вашій увазі прем'єрну виставу від Театру на Подолі «Dream Works». Ця мелодрама про пошук кохання проілюструє модель взаємин, прийняту в сучасному світі.

Вистава «Dream Works» поставлена за п'єсою сучасного драматурга Івана Вирипаєва, чиї твори з успіхом йдуть у театрах Польщі, Болгарії, Чехії, Німеччини, Англії, Франції, Канади.

Сьогодні з розвитком технологій кожен може легко отримати інформацію про все, лише вбивши запит у пошукову систему. Але такі знання люди отримують без особистого досвіду, що робить їх просто сухими теоріями. Мало хто вміє слухати ближнього, ще менше знає, що робити з внутрішнім спустошенням. Алкоголь, кокаїн і філософські роздуми про буддійську нірвану не дають наповненості, якої всі так жадають. Ми чекаємо щастя, але нічого не робимо для того, щоб ощасливити тих, хто поруч із нами.

Головний герой постановки – Девід. Після смерті дружини він ніяк не може відпустити її, щоб продовжити жити далі. Девід часто розмовляє з нею і вперто відмовляється повірити в те, що трапилося. Кайдани прив’язаності поступово приводять його до розуміння болючої правди: всі його страждання викликані тим, що Девід по-справжньому так і не кохав свою дружину, а тому він сам нещасний. Чи зможе він виправити це?

Вистава йде українською мовою.
Дата прем'єри – 19 лютого 2019 року.
Режисер-постановник – Давид Петросян.

Чекаємо на вас!

Актори