Dream Works

19.02 - 20.02 Подiй: 2
від 50 грн.
Обрати подію

Про події

Мелодраматична історія про пошук кохання, запропонована Іван Вирипаєв, ілюструє сучасну модель відносин.

Сьогодні, коли ми маємо знання про все, люди отримують його без особистого досвіду, існуючи в сухих теоріях, невмінні почути ближнього і внутрішньому спустошенні, оскільки кокаїн, алкоголь і бездушні роздуми про буддійської порожнечу не дають героям того наповнення і щастя, якого всі так пристрасно чекають. Чекають, але нічого не роблять для того, щоб це щастя подарувати тим, хто поруч з ними.

Головний герой Девід після смерті дружини не може відпустити її і продовжити жити далі. Часто він з нею розмовляє і відмовляється повірити в те, що сталося ... Перебуваючи в кайданах своєї прихильності, вона приводить його до думки, що все його страждання викликані тим, що він так і не любив її по-справжньому, тому він нещасний, адже «щастя - це робота, яку будь-що-будь, потрібно виконати добре».

Сценічний простір, в якому знаходяться герої, нагадує те велику душову кабінку, або психлікарню. Чи зможуть вони позбутися своїх страждань і почати працювати на своє щастя?

Мова вистави - українська
Жанр - Мелодрама
Прем'єра - 19 лютого 2019
Автор - Іван Вирипаєв в перекладі Павла Ар'є

Режисер-постановник, художник-постановник, художник по костюмах, музичне оформлення та художник по освітленню - Давид Петросян
Звукорежисер - Сергій Шевченко
Відео - Олександр Братина
Помічник режисера - Софія Людвиченко, Тетяна Антонова

Перелік подій

Dream Works

19 лютого 2019 19:00

Київ, Київський драматичний театр на Подолі

Перейти до опису
від 50 грн.

Dream Works

20 лютого 2019 19:00

Київ, Київський драматичний театр на Подолі

Перейти до опису
від 50 грн.