Друга Ріка

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт групи "Друга Ріка"?

1. Познайомитися з концертним звучанням сьомого студійного альбому гурту «Друга Ріка» «Піраміда»
2. Виступ «Другої Ріки» безперечно запам'ятається надовго.
3. Хіти, випробувані часом, нові пісні і, звичайно ж, неймовірна енергетика і драйв - все це чекає на тебе на концерті в твоєму місті

14 лютого стартує всеукраїнський тур однією із самих популярних груп України - "Друга ріка". Хлопці відправляються в гастролі, щоб презентувати свій новий альбом "Піраміда".

Цікаво, що першими почути наживо нові композиції вітчизняних рокерів змогли саме жителі Лондона. Так, святковий виступ колективу 31 грудня задав хороший старт для цілої низки концертних презентацій. Настала черга і українського глядача!

Познайомитися з живим звучанням вже сьомого студійного альбому команди можна буде в лютому і березні. За 5 тижнів туру "Друга ріка" планують представити збірку "Піраміда" у Львові, Чернівцях, Луцьку, Ужгороді, Рівному, Івано-Франківську, Хмельницькому, Черкасах, Херсоні, Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Полтаві, Харкові, Одесі. А фінальним акордом гастролей стане столичний концерт! Звичайно ж, виступи не обійдуться і без кращих хітів групи.

Для самих музикантів альбом "Піраміда" є логічним результатом 20-річної історії постійних музичних пошуків і всіляких експериментів. Всі вони, безумовно, в чем-то вплинули і на створення останньої платівки.

"Піраміда" - це 9 самобутніх треків, які складаються в гармонійну лінію з бездоганним сюжетом. Музична добірка поступово розкриває сприйняття світу зрілої людини.

Ця подія, яку не можна пропустити.

Перелік подій