24-pay-mark Created with Sketch.

Друга ріка «Світ на різних берегах»

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Початок осені гурт «Друга Ріка» ознаменує масштабною дводенною подією під назвою «Світ на різних берегах». Музиканти зіграють дві різні програми на лівому та на правому берегах столиці 1 та 2 вересня.

Подія сповнена символів: починаючи з однойменної назви з піснею «Світ на різних берегах», яка за своїм пророчим змістом стала актуальним відображенням останніх подій в країні, коли незважаючи на природну відмінність, відбулося об’єднання суспільств та держав заради порятунку світу, закінчуючи вибором програми та місця для її виконання.

1 вересня – виступ на правому березі Києва, і оскільки саме у центральній частині мегаполісу вирує активне життя міста, то гостей очікує потужний ДР-івський рок-сет з фан-зоною. Подія відбудеться на терасі ТРЦ «Гулівер». Відвідувачі зможуть не тільки заспівати з музикантами улюблених пісень, а й потанцювати просто неба.

2 вересня – концерт на лівому березі, якому притаманне більш розміряне життя, тож для слухачів звучатиме акустична програма «ІНША РІКА» на терасі ТРЦ River Mall. Крім того, це остання можливість для киян наживо почути хіти гурту в глибокому й чуйному акустичному звучанні.

«Нещодавно ми повідомили нашим шанувальникам, що готуємо сюрприз. Отже, ми зіграємо два концерти, але з максимально контрастним звучанням. Не обов'язково ходити на два концерти поспіль, але ви маєте унікальний шанс відірватися під рок-програму та розслабитися і почілити наступного дня у супроводі акустичної «ІНШОЇ РІКИ». Це такий варіативний перфоманс єднання: два береги, два концерти, дві програми – одна країна, одне місто, одна «Друга ріка». Ріка, що може бути як бурхливою, так і спокійною, що ми й продемонструємо цими двома виступами», – прокоментував подію фронтмен гурту Валерій Харчишин.

Традиційно для всіх виступів гурту концерти матимуть благодійний характер, адже частина коштів з продажу квитків піде на закриття потреб ЗСУ, запити на які гурт отримує напряму від військовослужбовців.


Перелік подій