24-pay-mark Created with Sketch.

Дванадцять стільців

від 100 ₴
Обрати подію
Спектакль «Дванадцять стільців» в Одесі відбудеться у Театрі музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного).

Чому варто піти у театр на виставу «Дванадцять стільців» в Одесі?

  1. Улюблений сюжет мільйонів.
  2. Колоритні персонажі, яким немає рівних.
  3. Весела атмосфера події.

Спектакль «Дванадцять стільців» в Одесі

«Дванадцять стільців» – яскрава вистава у жанрі містичного трагіфарсу за І. Ільфом та Є. Петровим. Лібрето В. Подгородинського, вірші О. Вратарьова. Над постановкою працювали:
  • режисер-постановник Володимир Подгородинський;
  • диригент Володимир Дикий;
  • диригент-постановник, аранжувальник Юрій Літовко;
  • художник-постановник, заслужений художник України Станіслав Зайцев;
  • балетмейстер-постановник Віталій Кузнецов;
  • хормейстер-постановник Сергій Савенко.
Ролі виконують: заслужені артисти України Аліна Семенова, Сергій Мільков, Ауріка Ахметова, Наталія Ткачук, Тамара Тищенко, Ірина Ковальська, народний артист України Володимир Фролов, Катерина Мись та інші.

Славнозвісні пригоди знаних аферистів у виставі Театру музкомедії

Запрошуємо вас із задоволенням зануритися у пошуки фамільних коштовностей разом з легендарними Остапом Бендером, Іполитом Матвійовичем Вороб'яніновим та панотцем Федором. Неймовірна історія про походеньки неймовірних пройдисвітів – знову на театральній сцені! Тож приходьте та насолоджуйтеся бездоганною акторською грою, колоритною лексикою та прекрасним музичним супроводом. Мова виконання – російська. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Дванадцять стільців» в Одесі?

Поспішайте замовити квитки онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09 березня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 09 березня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати