24-pay-mark Created with Sketch.

ДискриміНАЦІЯ. Завтра. Раду Поклітару

-
Відгуків немає
від 190 ₴
від 190 ₴
Обрати подію

ЧОМУ ВАРТО ПОБАЧИТИ ПРЕМ’ЄРУ БАЛЕТУ «ДИСКРИМІНАЦІЯ» ВІД KYIV MODERN-BALLET THEATRE?

  1. Надихнутися новим балетом у постановці Раду Поклітару та «Київ Модерн-балету», який реалізується за підтримки Українського культурного фонду.
  2. Сучасний балет «ДискриміНАЦІЯ» підкорить поєднанням контрастної, яскравої музики українського генія Валентина Сильвестрова та Георга Генделя.
  3. Ви побачите балет, що буде складатися із непов’язаних між собою новел-притч, які нелінійно та максимально узагальнено розповідатимуть про різні види дискримінації.

KYIV MODERN-BALLET З ПРЕМ’ЄРОЮ БАЛЕТУ «ДИСКРИМІНАЦІЯ» В КИЄВІ

На сцені МЦКМ (Жовтневий палац) відбудеться прем’єра балету на одну дію на музику Георга Генделя та Валентина Сильвестрова «ДискриміНАЦІЯ» у постановці Раду Поклітару та виконанні Kyiv Modern-Ballet. За підтримки Українського культурного фонду. Неможливо пропустити!

ШЕДЕВР ХОРЕОГРАФА РАДУ ПОКЛІТАРУ НА СЦЕНІ ЖОВТНЕВОГО ПАЛАЦУ

Прем’єра балету на одну дію на музику Г.Ф. Генделя та В.В. Сильвестрова «ДискриміНАЦІЯ» у постановці Раду Поклітару та виконанні артистів Академічного театру «Київ Модерн-балет».

Балет «ДискриміНАЦІЯ» – це хореографічна фантазія, що складатиметься із низки, на перший погляд, жодним чином не пов'язаних одна з одною новел-притч, які нелінійно й максимально узагальнено розповідатимуть про різні види дискримінації. Поєднані неперервними рухами хореографії й внутрішнього життя, емоціями та розбіжностями невеликого людського суспільства, в якому як крапля води, схований весь Всесвіт та все Людство. Об’єднані між собою ідеями, що пропагуватимуть цінності демократичного цивілізованого світу та зосереджуватимуть увагу навколо проблематики явищ дискримінації та толерантності, зневаги та взаєморозуміння.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «ДИСКРИМІНАЦІЯ» У КИЄВІ?

Замовити квитки на виставу «ДискриміНАЦІЯ» ви можете на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 6 років без надання окремого місця. Та треба зазначити, що вистави театру не розраховані на дитячу авдиторію до 6 років. Дітям від 6 років ми можемо рекомендувати відвідувати подію театру "Маленький принц".
✅ Наші вистави рекомендовані до перегляду з 12 років
⌚ Середня тривалість з антрактом по подіях зазвичай 1,5 год
🛡️ У випадку повітряної тривоги: 1. До початку події: запрошуємо глядачів, що приїхали на подію, до укриття, й чекаємо 40 хв. Якщо повітряна скасована продовжуємо подію. 2. Під час події: подія зупиняється й ми запрошуємо глядачів до укриття й чекаємо 40 хв. Потім по ситуації. Якщо 50% події відбулося, подія вважається такою, що відбулася.