24-pay-mark Created with Sketch.

Дистанція

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Факт: цього літа ми залишилися без звичних для багатьох речей. Концертів, фестивалів та яскравих спогадів, які б гріли нас зимніми вечорами.

Проте, це літо не втрачене остаточно. В якомусь сенсі, цей період - виклик, який приймають організатори для того, щоб експериментувати та створювати нове.

Арт-завод "Платформа", прокатна компанія Zinteco та концертна агенція PopCorn CA. Три бренди, які відомі всім, хто хоча б раз чи два був на концертах. Вони об'єдналися та створили новий проєкт "Дистанція", який можна назвати відповіддю на цей виклик.

"Дистанція" - це серія подій. Акустичні концерти, театральні вистави, читання віршів. Ліричний, інтимний формат на безпечній відстані один від одного, але поруч із тим, що ми дуже любимо - концертів та культури.

Вcі події будуть регулюватися новими стандартами проведення масових заходів, що затверджені МОЗ України. Глядачі будуть розміщуватися на стільцях та зручних шезлонгах, але з дистанцією в півтора метри.

Це буде новий досвід для багатьох. Раніше пьяцца арт-заводу могла прийняти чотири тисячи людей на концертах Foals чи alt-J. Але скоро вона перетвориться на зал просто неба, який вмістить кілька сотень людей.

Головні пріоритети - безпека та демократичні ціни. Вартість квитків - від 290 гривень залежно від події. Ціни на барі та фудкорті також приємно здивують.

Обо'вязково слідкуйте за афішею, щоб не пропустити цікаве - вона буде оновлюватися дуже швидко.

Час роботи - 18.00-23.00
Періодичність - щотижня у п'ятницю, суботу та неділю.

Перелік подій