24-pay-mark Created with Sketch.

Дитячий майстер клас з малювання

22.06 - 29.06 Подiй: 2
Відгуків немає
від 300.00 ₴
від 300.00 ₴
Обрати подію

Чому варто піти на дитячий майстер-клас з малювання у Львові?

  1. Цікавий захід, що зацікавить кожну дитину.
  2. Чудова нагода знайти нових друзів.
  3. Корисне спілкування з професійними художниками.

Дитячий майстер-клас з малювання у Львові

Арт-студія «Простір Мрій» чекає на юних гостей! Саме для них відкривається захопливий майстер-клас з малювання під керівництвом професійного митця. Обов’язково приходьте!

Незвичайне творче дозвілля для вашої дитини

У комфортній та теплій атмосфері кожна дитина відчує себе справжнім художником. Учасники навчаться основам малювання та зможуть створити ексклюзивні авторські роботи. А головне – ніхто тут не виставлятиме бали, адже кожен талант – унікальний. Юні художники дізнаються багато цікавого про малювання та відкриють для себе деякі творчі секрети. Учасники отримають всі необхідні матеріали. Буде і смачне частування! До зустрічі!

Де купити квитки на дитячий майстер-клас з малювання у Львові?

Ви можете придбати квитки у будь-який зручний для себе час на Concert.ua.

Схожі події

Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної 29 червня 13:00, сб Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Київ, Pochayna Event Hall від 860 ₴ Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Вже не хочу 29 червня Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Pochayna Event Hall Придбати Філософський сніданок-мітап видавництва 21 червня 10:00, пт Філософський сніданок-мітап видавництва "Колесо Життя" Київ, Pochayna Event Hall від 600 ₴ Філософський сніданок-мітап видавництва Вже не хочу 21 червня Філософський сніданок-мітап видавництва "Колесо Життя" Pochayna Event Hall Придбати Wisard day 27 липня 11:00, сб Wisard day Київ, Signal Event Hall від 300 ₴ Wisard day Вже не хочу 27 липня Wisard day Signal Event Hall Придбати Літній табір для мами 16 червня 09:30, нд Літній табір для мами Київ, Готель Ресторан Biruza Club від 549 ₴ Літній табір для мами Вже не хочу 16 червня Літній табір для мами Готель Ресторан Biruza Club Придбати