24-pay-mark Created with Sketch.
OPEN DOOR 19:00

Джаз під зірками. Джаз крізь час. SOLOVIOV & Band

-
Відгуків немає
від 800 ₴
від 800 ₴
Обрати подію
Концерт «Джаз під зірками. Джаз крізь час. Soloviov & Band» у Києві відбудеться у Київському планетарії.

Чому варто піти на концерт «Джаз під зірками. Джаз крізь час. Soloviov & Band» у Києві?

  1. Унікальний проєкт Київського планетарію.
  2. Розкішна джазова програма у виконанні справжніх майстрів.
  3. Незабутні враження та приємні музичні сюрпризи для публіки.

Концерт «Джаз під зірками. Джаз крізь час. Soloviov & Band» у Києві

Київський планетарій запрошує на ексклюзивну програму «Джаз під зірками. Джаз крізь час» у виконанні колективу Soloviov & Band, учасників якого заслужено називають представниками української музичної еліти. У складі бенду:
  • Андрій Соловйов – рояль;
  • Назар Вачевський – саксофон;
  • Юрій Бербенюк – контрабас;
  • Олександр Бортніков – гітара;
  • Ярослав Борис – барабани;
  • Ігор Петров – вокал.

Зоряна подорож крізь космічний портал під фантастичний джазовий акомпанемент

Музичне шоу «Джаз крізь час» уже стало одним із улюблених для гостей Київського планетарію. Гарна музика, цікаві джазові історії, з яких можна дізнатися про розвиток музики починаючи від 30-х років минулого століття до нашого часу, ефектні сферичні проекції – усе це викликає щирий інтерес та захоплення публіки різного віку. Цього разу на вас чекають найвідоміші джазові хіти у неповторних аранжуваннях, а також авторські композиції Андрія Соловйова – видатного українського композитора та піаніста. Крім того, з програми ви зможете дізнатися, чи може класика, рок-музика чи навіть українські народні пісні зазвучати у джазовому оформленні. Тривалість програми – 90 хвилин, в тому числі у Зоряній Залі – 60 хвилин. Усіх відвідувачів гостинно пригощають ігристим! Чекаємо на вас!

ℹ️ Корисна інформація:

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені
У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год, проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів. Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка

Де купити квитки на концерт «Джаз під зірками. Джаз крізь час. Soloviov & Band» у Києві?

Ви можете замовити квитки вже сьогодні на сайті Concert.ua.